Сергій Моргунов: «До Вінниці приїхали дві вантажівки з гуманітарною допомогою з Познані»

Сергій Моргунов: "До Вінниці приїхали дві вантажівки з гуманітарною допомогою з Познані"

21:39 17.04.2022

Польські міста продовжують надавати гуманітарну допомогу Вінниці. Доставили дві вантажівки з гуманітарною допомогою з Познані. Польські друзі зібрали продукти, засоби гігієни, медикаменти, товари для дітей, розкладні ліжка та інше.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Місяць тому мав честь особисто познайомитися з тими, хто практично щотижня організовує вантажі. Це депутати Сейму Польщі від Опольського воєводства Вітольд Зембачинські та Адам Шлапка. Вони захоплюються незламністю українців, які тримають оборону і своєї землі, і всієї Європи. Ми надзвичайно цінуємо те, що для нас робить польський народ, - говорить Сергій Моргунов.

Очільник міста додає, що кожна передача з-за кордону - це можливість допомогти людям, які живуть у містах під обстрілами. І також підтримати тих, кому вдалось виїхати з пекла і хто знайшов прихисток у Вінниці.

Гуманітарний штаб продовжує координувати роботу спільно з волонтерами: люди чекають на допомогу. Тримаймося. Все буде Україна! - каже міський голова Сергій Моргунов.

Дмитро Мира, який приймає у Вінниці допомогу від польських друзів, розповів, що на зворотному шляху волонтери забирають автобусом людей, які втекли з розбомлених рашистами міст.

Коли в автобус сідають діти, котрим довелося тижнями жити в підвалах та на власні очі побачити всі жахіття війни, жінки, з очима сповненими сліз та болю, я розумію як важливо відправити їх в безпечне місце, де вони отримають допомогу. У місті Ополе людям допомагають з розміщенням, - зазначає Дмитро Мира.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Сокоморсовий завод у Браїлові продали на аукціоні за 166 тисяч гривень
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше