Сергій Моргунов закликає вінничан вакцинуватись, щоб захиститись від коронавірусу

Сергій Моргунов закликає вінничан вакцинуватись, щоб захиститись від коронавірусу

11:00 30.07.2021
364

Наразі кожен 8-й дорослий вінничанин отримав щонайменше одну дозу вакцини від COVID-19. Всього у Вінниці провели 58587 щеплень: першу дозу отримали 38111 містян, другу – 20476. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Важливо захистити себе та рідних. Повний курс імунізації вже пройшли майже 20,5 тисяч вінничан. Я - також. Чим більше імунізованих мешканців - тим сильніша наша громада. Нові штами агресивні, швидко поширюються. Дельта - вже в Україні. Вакциновані убезпечують себе від важкого перебігу, кажуть науковці. Як і ви, дослухаюсь до медиків. Ми створили умови, щоб вінничани могли зробити щеплення. Завдання держави - забезпечити вакцини, – каже Сергій Моргунов.

Усіх охочих вакцинуватись приймають у ЦПМСД та Центрах вакцинації населення. Інформація про те, де можна імунізуватись, постійно оновлюється на сайті міської ради.

Сергій Моргунов закликає вінничан вакцинуватись, щоб захиститись від коронавірусу

Нагадаємо, що 31 липня та 1 серпня у Вінниці працюватимуть два Центри вакцинації населення. Вони розташуються за адресами: вул. 600-річчя, 17, (ТРЦ "Мегамолл" Льодова арена) та вул. Соборна, 68 (приміщення Експоцентру). Щеплення роблять безкоштовно. Вакцинуватись можуть вінничани, яким виповнилось 18 років. Щеплюватимуть препаратом "Spikevax" виробництва американської компанії "Moderna".

Імунізуватись вінничани можуть і в пунктах вакцинації при Центрах первинної медико-санітарної допомоги щоденно з 9:00 до 13:00. Тут щеплюють та ревакцинують препаратом "CoronaVaс" 

Нагадаємо, У Вінниці продовжують роботу Центри вакцинації від Covid-19

Читайте також
Сергій Моргунов: "Модернізація аеропорту та турхаб - додаткові можливості для зростання туризму"
Детальніше
Депутати Вінницької міської ради звернулись до Кабміну через стрімке зростання цін на природний газ
Детальніше
У закладах охорони здоров'я та комунальних підприємствах Вінниці встановлять сонячні електростанції
Детальніше
Понад 7 тисяч вінничан зареєструвались в акції "Вакцинуйся. Збережи життя"
Детальніше
Сергій Моргунов:"Заводу "Грін Кул" компенсуємо майже півмільйона гривень"
Детальніше
Вінничанка Людмила Тихонова перемогла у конкурсі "Пані 60+"
Детальніше