Сергій Моргунов: П’ять років каденції були результативними для нашого міста

Сергій Моргунов: П’ять років каденції були результативними для нашого міста (відео)

12:50 30.10.2020
66

30 жовтня відбулася остання сесія міської ради 7-го скликання. Депутати розглянули 42 питання. Наприкінці засідання Міський голова Сергій Моргунов подякував усім за плідну роботу. Кожному депутату та членам виконавчого комітету міської ради вручили пам’ятні сувеніри. 

Сергій Моргунов: П’ять років каденції були результативними для нашого міста

Очільник міста зазначив, що йому були приємно працювати з такою ефективною командою, адже п’ять років спільної роботи стали результативними та успішними для міста та всієї територіальної громади. 

«Ці п’ять років були періодом розвитку. Ми спільно завершили реалізацію Стратегії Вінниця-2020, яку прийняли в 2013 році. Ми, мабуть, єдиний депутатський корпус в Україні, де була така злагоджена робота. За 57 пленарних засідань сесій міської ради було прийнято майже 2500 рішень. Так, у нас були дискусії, ми достатньо активно брали участь у різних напрямках життєдіяльності міста. На комісіях було гаряче й непросто, в кожного були свої думки, але головне – ми приймали сконсолідовані рішення, які були направлені на розвиток територіальної громади.  Вважаю, що ми єдина міська рада, яка так конструктивно працює з виконавчим комітетом. Бо я пам’ятаю часи 1998-2002 років, коли виконавчий комітет і міська рада – це були дві конфліктуючі між собою структури. Ми змогли сконсолідувати роботу. Я завжди говорив, що «один в полі не воїн», тому що тільки спільними зусиллями можна досягати результатів. Я щиро дякую усім за конструктивну роботу. Я пишаюся тим, що ці роки працював з такою командою», – звернувся до депутатського корпусу 7-го скликання міський голова Сергій Моргунов. 

Сергій Моргунов: П’ять років каденції були результативними для нашого міста

Депутати міської ради також подякували очільнику місту за співпрацю під час каденції. Депутатка Вінницької міської ради Світлана Ярова вручила від депутатського корпусу Сергію Моргунову пам’ятний сувенір у вигляді сувою, в якому перелічені найвагоміші міжнародні досягнення і відзнаки Вінниці упродовж останніх п’яти років. 

 

Читайте також
У Вінниці здали вже десятий будинок за програмою "Муніципальне житло"
Детальніше
Сергій Моргунов: Тільки в єдності українці можуть відстояти суверенітет і соборність держави
Детальніше
Вінниця спільно з громадами створить новий культурний маршрут
Детальніше
Сергій Моргунов: Ситуація з тарифами вимагає негайних кроків центральної влади назустріч людям
Детальніше
"Вінничани важливі": торік щомісячну допомогу у Вінниці отримали більше 10 тис. містян
Детальніше
Вінниця – перше місто в Україні, де інвесторів безкоштовно підключатимуть до електропостачання
Детальніше