Сергій Моргунов: Фонд конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" зросте до 10 млн.грн.

Сергій Моргунов: Фонд конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" зросте до 10 млн.грн.

09:43 28.01.2021

Саме таку суму спрямують з бюджету на реалізацію пропозицій вінничан, які в цьому році подадуть свої ідеї на конкурс і стануть переможцями за результатами загальноміського голосування.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Збільшилась наша громада – збільшаться і масштаби конкурсу "Бюджет громадських ініціатив". Його загальний фонд зросте до 10 млн грн. Вже можна обмірковувати ідеї, які допоможуть зробити нашу велику громаду ще кращою, - написав Сергій Моргунов.

Очільник Вінниці також нагадав, що  за шість років існування програми вже втілено у життя 61 проект. Це спортивні майданчики, соціальні та освітні проекти, впорядковані зони відпочинку і безпечні перехрестя, видання про історію Вінниці та видатних вінничан. Загалом вінничани віддали понад 152 тисяч голосів за ідеї, які їм сподобались.

Коли мешканці по-справжньому залучені до процесів прийняття рішень, це згуртовує громаду. Я упевнений, що жителі сіл, які приєдналися до Вінниці, будуть також активними учасниками конкурсу. Адже "Бюджет громадських ініціатив" - це практичний інструмент для реальних змін у мікрорайоні чи у місті в цілому, - написав мер Вінниці.

На фото - проекти, які реалізували у 2020 році.

Нагадаємо, У Вінниці нагородили переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив"

Embedded thumbnail for Сергій Моргунов: Фонд конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" зросте до 10 млн.грн.

Читайте також

Вінниця готується до зими акцент на автономну генерацію та захист критичних об'єктів
Вінниця готується до зими: акцент на автономну генерацію та захист критичних об'єктів
Детальніше
Не треба їхати до Вінниці мешканцям Великих Крушлинців спростили оформлення допомоги
Не треба їхати до Вінниці: мешканцям Великих Крушлинців спростили оформлення допомоги
Детальніше
Медицина під захистом у Вінниці створять перший медцентр із власним протирадіаційним сховищем
Медицина під захистом: у Вінниці створять перший медцентр із власним протирадіаційним сховищем
Детальніше
Бізнес та мерія Вінниці як спільні рішення допомагають місту вистояти під час війни
Бізнес та мерія Вінниці: як спільні рішення допомагають місту вистояти під час війни
Детальніше
Понад 135 гектарів для бізнесу чому індустріальні парки Вінниці стали кращими в Україні
Понад 135 гектарів для бізнесу: чому індустріальні парки Вінниці стали кращими в Україні
Детальніше
Секрет «Золотого ключика» як звичайний вінницький садочок перетворили на енергоефективний
Секрет «Золотого ключика»: як звичайний вінницький садочок перетворили на енергоефективний
Детальніше