Секретарем Вінницької міськради вдруге обрали Павла Яблонського

Секретарем Вінницької міськради вдруге обрали Павла Яблонського

13:21 20.11.2020
103

На установчій 1-й сесії 8 скликання Вінницької міської ради депутати ухвалили ряд організаційних та кадрових рішень. Одним з яких було обрання секретаря міської ради. Ним вдруге став Павло Яблонський. 

Секретаря міської ради новообрані депутати обирали відповідно до регламенту шляхом таємного голосування. Міський голова Сергій Моргунов запропонував кандидатуру Павла Яблонського, який був секретарем міської ради під час попередньої каденції.

За його обрання на цю посаду проголосував 51 депутат – це усі присутні на першій сесії восьмого скликання. Павло Яблонський подякував міському голові за довіру та звернувся до колег:

«Дякую всім за підтримку. Для мене це велика відповідальність. Перед нами є багато викликів, з якими ми маємо достойно впоратися. Найголовніше – ми маємо виправдати довіру і підтримку, яку нам висловили виборці. Ми маємо гідно пройти усі виклики, пов’язані з епідемією коронавірусу. Усе це можливо завдяки злагодженій і консолідованій роботі депутатського корпусу, завдяки єдиній монолітній команді. Я звертаюся до вас усіх з проханням не займатись політикою та популізмом. Ми маємо з першого дня нашої роботи відпрацьовувати мандат довіри, який нам надали мешканці нашого міста. Впевнений, ми всі з вами знайдемо спільну мову».

Міський голова Сергій Моргунов відзначив, що уже з першого дня можна побачити сконсолідовану роботу депутатського корпусу:

«Сьогодні Павло Васильович побив мій рекорд, коли мене у 2010 році обирали секретарем міської ради. Я впевнений в тому, що Павло Васильович належним чином організує роботу депутатського корпусу, взаємодію з виконавчим комітетом. І ми всі разом будемо працювати над тим, щоб територіальна громада міста Вінниці динамічно розвивалася».

Читайте також: Мер Вінниці розповів, над якими пріоритетними завданнями першочергово працюватиме міська рада

Читайте також
У Вінниці з бюджету громади виділили додатково 13,2 млн грн охорону здоров’я
Детальніше
У Вінниці затвердили Стратегію партнерства інститутів громадянського суспільства та міської ради
Детальніше
У Вінниці депутати міськради закликають центральну владу відкрити процедуру альтернативного електрозабезпечення
Детальніше
Embedded thumbnail for Чергова сесія міської ради за 30 квітня 2021 року
Чергова сесія міської ради за 30 квітня 2021 року
Детальніше
У Вінниці відзначили ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Детальніше
У Вінниці результати ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді" моніторитимуть щороку
Детальніше