Рятувальники Вінниці посіли третє загальнокомандне місце в чемпіонаті з кульової стрільби

16:06 10.08.2021

10 серпня на базі тиру Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України”, відбувся чемпіонат з кульової стрільби за комплексом “Динаміади - 2021” серед збірних команд територіальних органів силових структур Вінницької області.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області на змаганнях представляла збірна команди під керівництвом начальника спортивного комплексу відомства Олег Угрич – Требинський.

Загалом, в чемпіонаті взяли участь 24 заявлених спортсменів. Команда Служби порятунку Вінниччини в загальнокомандній першості посіла почесне третє місце. Так, Наталія Батрак зайняла друге місце в стрільбі з малокаліберної зброї на відстані 25 метрів серед жінок, а Гончарук Дмитро відповідно, третє місце серед чоловіків, — інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

“Срібло” серед жінок зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на відстань 50 метрів завоювала Анна Тарасова, а бронзу серед чоловіків отримав Віктор Сальніков.

За зайняте загальнокомандне третє місце, вінницькі рятувальники отримали призовий кубок, а кожен зі спортсменів-надзвичайників – грамоти, медалі та цінні подарунки.

Нагадаємо, Вінницькі рятувальники гасять пожежу у Греції.

Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
Гуртожиток, будинок та господарчі споруди - вісім пожеж сталося за добу на Вінниччині
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Вінницькі рятувальники провели тренінг для учнів ліцею №26
Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони
У Вінниці пройдуть змагання, в яких візьмуть участь спортсмени з ментальними порушеннями