Реконструкція вулиці Якова Шепеля на Старому місті у Вінниці триває

Реконструкція вулиці Якова Шепеля на Старому місті у Вінниці триває

14:56 06.07.2022

Капітальний ремонт на вулиці Якова Шепеля триває — тут незабаром будівельники зроблять нову дорогу та облаштують тротуари для пішоходів. Як зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк, до роботи підійшли комплексно.

Частина вулиці Якова Шепеля (від вулиці Гальчевського до Данила Нечая), має протяжність майже 700 метрів. Реконструкція на цій ділянці передбачає оновлення дороги та тротуарів, монтаж павільйонів для зупинок громадського транспорту, облаштування велодоріжок, сучасного освітлення та висадку дерев.

Нині тут тривають земляні роботи. Зокрема, будівельники копають траншеї, прокладають і запаюють водопровідні труби, монтують колодязі під водопровід та слабоструменеві мережі, влаштовують бордюр та демонтують старі мережі, — повідомляє Вінницька міська рада.

Реконструкція вулиці Якова Шепеля на Старому місті у Вінниці триває

Для того, щоб надалі було зручно обслуговувати мережі, ми закладаємо під землю інженерні комунікації. Окрім того, маємо повністю замінити водогін на цій ділянці — відповідні роботи вже розпочали, — розповідає Юрій Семенюк. — Паралельно займаємося асфальтуванням, загальна площа дорожнього покриття складає близько сім тисяч метрів квадратних. На початку червня заасфальтували майже чотири тисячі метрів квадратних — чорнового нижнього шару. Крім автомобілістів ми дбаємо і про комфорт інших учасників руху — пішоходів та велосипедистів. За проєктом пішохідна частина буде прокладена з кожного боку вулиці, велодоріжки відокремимо бетонним поребриком. Їх ширина складатиме 2,5 метри. Схожа картина в нас на вулиці Гальчевського.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Вінниці завершили реконструкцію вулиці Данила Нечая. Там оновили 3,2 кілометра дороги у два етапи. У рамках проєкту, реалізованого минулоріч, там оновили проїжджу частину та тротуари, облаштували велодоріжки, змонтували 76 LED-світильників та підсвітили пішохідні переходи.

Читайте також

Вінниця готується до опалювального сезону відремонтовано половину котелень і майже 640 теплових камер
Вінниця готується до опалювального сезону: відремонтовано половину котелень і майже 640 теплових камер
Детальніше
На Вінниччині ремонтують державну трасу біля Турбівського кільця
На Вінниччині ремонтують державну трасу біля Турбівського кільця
Детальніше
На вул.Варшавській у Вінниці замінюють аварійну тепломережу радянських часів
На вул.Варшавській у Вінниці замінюють аварійну тепломережу радянських часів
Детальніше
Ремонт вул.Соборної в центрі Вінниці які маршрути змінюються і де їхати в обхід з 26 червня
Ремонт вул.Соборної в центрі Вінниці: які маршрути змінюють і де їхати в об'їзд з 26 червня
Детальніше
Вінницький дитсадок №13 вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Вінницький дитсадок №13: вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Детальніше
Через планові ремонти відключать газ на шести вулицях Вінниці — з 30 червня і по 6 липня
Через планові ремонти відключать газ на шести вулицях Вінниці
Детальніше