Реабілітаційний центр для тварин про переїзд із Запоріжжя та порятунок покинутих звірят

Реабілітаційний центр для тварин: про переїзд із Запоріжжя та порятунок покинутих звірят

20:59 21.01.2025

У Вінниці діє унікальний реабілітаційний центр для тварин, який переїхав із Запоріжжя через війну. Він став прихистком для покинутих, екзотичних і травмованих тварин, яких рятують з різних куточків України.

Засновники центру не лише створили безпечне середовище для своїх підопічних, але й постійно дбають про їхній добробут. Фінансування його роботи здійснюється завдяки екскурсіям і благодійним зборам. Кожен відвідувач має можливість не тільки побачити рідкісних і врятованих тварин, а й зробити свій внесок у їхнє життя.

Цей центр — яскравий приклад того, як любов і наполегливість можуть змінити долі сотень тварин.

Нагадаємо, дикого зайця врятували у Вінниці. Налякану тварину помітили очевидці на стадіоні Вінницького медичного університету і одразу повідомили працівникам Держекоінспекції.

Embedded thumbnail for Реабілітаційний центр для тварин: про переїзд із Запоріжжя та порятунок покинутих звірят

Читайте також

Гасіння пожежі на Новій пошті на Вінниччині ускладнювала загроза повторних атак
Гасіння пожежі на Вінниччині ускладнювала загроза повторних ворожих атак
Детальніше
Прокуратура відкрила провадження за атакою на Нову пошту в Гайсині
Прокуратура відкрила провадження за атакою на Нову пошту в Гайсині
Детальніше
До ліквідації наслідків ворожої атаки в Гайсині залучили 22 одиниці сецтехніки
22 одиниці спецтехніки залучили до ліквідації наслідків ворожої атаки у Гайсині
Детальніше
Троє постраждалих у реанімації після ворожого удару на Вінниччині на місці працюють рятувальники й поліція
Троє постраждалих у реанімації після ворожого удару на Вінниччині: на місці працюють рятувальники й поліція
Детальніше
Підтвердилась загибель водія Нацгвардії з Могилів-Подільського району
Підтвердилась загибель водія Нацгвардії з Могилів-Подільського району
Детальніше
ДНК-експертиза підтвердила загибель молодого сапера з Вороновицької громади
ДНК-експертиза підтвердила загибель молодого сапера з Вороновицької громади
Детальніше