П’ять військових частин отримали потужні тепловізійні приціли від Вінницької громади

П’ять військових частин отримали потужні тепловізійні приціли від Вінницької громади

16:41 04.06.2024

Днями відбулась чергова передача техніки для українських Захисників та Захисниць. Вінницька міська рада спільно з громадою та командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу підготувала сучасне та якісне обладнання одразу для п’ятьох військових частин. Йдеться про 30 тепловізійних прицілів та квадрокоптер Mavic 3T.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський розповів, що тепловізори дозволяють нашим оборонцям відслідковувати дії ворога в нічний час та за несприятливих погодних умов. Приціли тепловізорів, які передали військовим з Вінниці, мають можливість передавати картинку на планшет.

Це чергова допомога нашим оборонцям від Вінницької міської ради, нашої громади та команди Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Сьогодні на запит військових передаємо квадрокоптер та 30 тепловізійних прицілів. Це затребувана техніка для захисників неба, вони допоможуть збивати шахеди. Тепловізори стійкі до вібрацій – завдяки суцільному металевому корпусу його можна використовувати на великих калібрах. Тобто можна кріпити не лише на автомат, а й на кулемет. Найближчими днями військові пообіцяли дати відгуки про роботу техніки, вони дуже задоволені таким підсиленням. Ми з перших днів повномасштабної війни допомагаємо армії, щоб бійці відчували підтримку та наближали перемогу, будемо продовжувати робити це надалі, – сказав Павло Яблонський.

П’ять військових частин отримали потужні тепловізійні приціли від Вінницької громади

Військовий з позивним Ворон зауважив, що на фронті необхідно мати якісне обладнання:

Технічне забезпечення – це вкрай важливо. В нічний час, коли нічого не видно, ми можемо побачити живу силу – ворога. Тепловізійні приціли дозволяють ефективно виконувати поставлені задачі і ми можемо якісно забезпечувати охорону нашої країни. Тепловізори – це один з розхідних матеріалів на фронті, найголовніше, щоб він був якісним, щоб допомагав зберігати особовий склад, – сказав воїн з позивним Ворон.

Депутати Вінницької міської ради та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Лілія Дишкант, Дмитро Мира та Олександр Чернега подякували військовим за службу та зазначили, що міська влада має намір і надалі продовжувати підтримувати армію. Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

П’ять військових частин отримали потужні тепловізійні приціли від Вінницької громади

Нагадаємо, Стрижавська громада постійно допомагає військовослужбовцям. Селищний голова Михайло Демченко передав систему радіоелектронної боротьби для потреб 210 окремого батальйону 120 окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України.

Читайте також

Вінниця передала "мавік" захисникам на чернігівський напрямок
Детальніше
Три громади Вінниччини у співпраці з Гумштабом передали військовим лазне-пральний комплекс
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше
Відвідали музеї та театри: для діток з Вороновицької громади провели профорієнтаційний захід
Детальніше