Провели "II Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції"

Провели "II Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції"

17:44 20.02.2023

Впродовж 17-18 лютого у Вінниці проходив "II Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції", який був організований колективом Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології спільно з департаментом охорони здоров’я Вінницької міської ради.

Учасниками курсу стали провідні спеціалісти з:

 • Києва,
 • Харкова,
 • Одеси,
 • Дніпра,
 • Львова,
 • Полтави,
 • Хмельницького,
 • Черкас,
 • Чернівців,
 • Кривого Рогу,
 • Запоріжжя та інших міст України.
Провели "II Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції"

Також до заходу в режимі онлайн, був залучений директор відділення ендоваскулярної нейрохірургії та інсульту лікарні Хадасса (Ізраїль) Хосе Коен. Загальна кількість учасників склала майже півтори тисячі осіб, які долучились у форматі онлайн та офлайн.

На курсі фахівці обговорили важливі теми інтервенційної кардіології та неврології, кардіохірургії, актуальні питання терапевтичного лікування кардіологічних пацієнтів. Окрім того, лікарі мали змогу відвідати майстер-класи та перейняти досвід кваліфікованих клініцистів та лікарів суміжних спеціальностей. В рамках заходу відбувся конкурс молодих спеціалістів, на якому були представлені цікаві клінічні випадки.

Уже другий рік поспіль колектив Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології проводить такого роду захід, - зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. - Основною метою цього курсу є забезпечення подальшого розвитку інтервенційної кардіології, та кардіохірургічної допомоги у Вінниці. Крім того, регулярне, щорічне, проведення подібних заходів, які заздалегідь плануються та доводять свою спроможність зацікавити і зібрати велику кількість медичних працівників, дозволить активно використовувати інфраструктуру Міста (зали, готелі, ресторани, транспорт, згодом музеї і т.д.) та сприятиме розвитку медичного туризму, пов'язаного з освітою.

Провели "II Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції"

Вінницький кардіоцентр став другим в країні за показником проведених коронарних стентувань. Минулого року лікарі закладу провели 1218 операцій стентування коронарних артерій, серед яких 64% - це екстрені втручання.

Нагадаємо, за підсумками Асоціації серцево-судинних хірургів України, у 2022 році Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології посів друге місце у рейтингу кардіохірургічних центрів України за кількістю виконаних коронарних стентувань.

Читайте також

Вінницьку обласну "екстренку" привітали з професійним святом
Детальніше
У вінницькій "Пироговці" оновили Центр термічної травми і пластичної хірургії
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
Протягом двох тижнів у Вінниці можна безкоштовно обстежити шкіру на новоутворення
Детальніше
У Подільському регіональному центрі онкології триває "Тиждень здорової шкіри"
Детальніше