Про роботу гідів та екскурсоводів у Вінниці розповіли дітям Захисників та переселенців

Про роботу гідів та екскурсоводів у Вінниці розповіли дітям Захисників та переселенців

12:22 30.04.2024

26 квітня для діток Захисників і Захисниць та з сімей переселенців влаштували екскурсію до «Офісу туризму» у Вінниці. Це чергова зустріч у межах проєкту «Професійні обрії» від департаменту соціальної політики спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. 

Хлопці та дівчата дізнавалися про професію гідів та екскурсоводів та що треба робити, щоб закохати туриста у Вінницю.

Ми збираємося разом з дітьми та підлітками у межах проєкту “Професійні обрії” вже вп’яте. Були вже зустрічі з психологами, фахівцями у сфері діджитал, акторами, режисерами та тележурналістами. Тепер на черзі не менш цікава сфера туризму. Маркетинг міста, промоція Вінниці – досить популярний зараз напрям, який активно розвивається. Такий захід – чудова нагода для дітей почути про тонкощі професії з перших уст, – зазначає директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова.

Про роботу гідів та екскурсоводів у Вінниці розповіли дітям Захисників та переселенців

Захід організований спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, який представляв його координатор, депутат міської ради Володимир Малінін.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб опікується різними напрямами та проєктами. Координатори допомагають Захисникам і Захисницям, проводять різні заходи для дітей. Сьогодні – це такий захід для маленьких вінничан, чиї батьки загинули на війні, а також для діток з сімей ВПО. Це гарна можливість для цих хлопців і дівчат побачити, як працюють представники різних професій, і обрати для себе шлях. Спеціальність екскурсовода, гіда – дуже актуальна. Вона пов’язана з комунікацією, зі знанням історії нашого міста та інших міст України. Дітям я хотів би побажати відчувати серцем – воно підкаже, яке майбутнє обрати, – зазначає координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутат міської ради Володимир Малінін.

Про роботу гідів та екскурсоводів у Вінниці розповіли дітям Захисників та переселенців

З дітьми познайомилася та поспілкувалася директорка «Офісу туризму» Вінниці Тетяна Маєвська.

Ми відносно молоде підприємство, нам лише два роки. Ми створені для того, щоб забезпечити якісні інформаційні та туристичні послуги на території Вінниці та регіону. Ми позиціонуємо себе як місто затишку і життєвої рівноваги. Наш пріоритет – туристи та самі вінничани, яких ми прагнемо закохати у Місто ідей. Звісно, у період війни туристична галузь стикається з багатьма труднощами, адже туристичний трафік не такий високий, як раніше. Проте сфера туризму продовжує розвиватися і залучати спеціалістів, – говорить Тетяна Маєвська.

Вона розповіла про напрями роботи підприємства, познайомила з івент-простором, лаунж-зоною офісу. Заклад надає туристично-консультаційні послуги, послуги з конференц-сервісу та супроводу міжнародних делегацій. Про професію гіда та організацію подій розповіла Альона Сазонова, надання консультаційних і туристичних послуг – Ірина Парамзіна.

Про роботу гідів та екскурсоводів у Вінниці розповіли дітям Захисників та переселенців

Сфера туризму знайшла відголос в серцях дітей та підлітків. Своїми враженнями поділилася 19-річна Анастасія Ковальчук.

Раніше я не задумувалась над цією професійною сферою. Але мені цікаво дізнаватися про культуру та історію України. Особливо інтерес зріс після повномасштабного вторгнення, я почала більше розуміти наш історичний шлях і те, чому відбуваються ті чи інші події. Також моя вчителька змінила свою професію з педагога на туристичну діяльність. Мені здається, це дуже перспективно, – розповіла Анастасія.

Проєкт «Професійні обрії» триватиме протягом квітня – травня.

Нагадаємо, відбувся черговий захід профорієнтаційного проєкту «Професійні обрії», організованого департаментом соціальної політики міської ради та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. Для дітей Захисників та ВПО влаштували екскурсію на телеканал «ВІТА».

Читайте також

Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
Влаштували поїздку для пів сотні дітей з родин воїнів мотопіхотної бригади ім.Якова Гандзюка
Детальніше
"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше