Правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період: поради вінничанам
Вінницьке районне управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що в осінньо-зимовий період виникає більш ніж половина всіх пожеж.
Про те, як не стати жертвою пожежі та вберегти себе і своїх близьких розповіли у Вінницькій міській раді. Там зазначили, що потрібно дотримуватись таких правил:
- Не варто використовувати для обігріву приміщень несертифіковані й саморобні нагрівальні прилади та газові кухонні плити;
- У разі використання обігрівальних приладів потрібно прослідкувати, щоб вони були встановлені таким чином, аби уникнути перекидання та обмежити доступ дітей до цих приладів;
- Відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;
- Не можна залишати без нагляду увімкнені в електромережу телевізори, праски, електрообігрівачі;
- Не варто застосувати саморобні некалібровані плавкі вставки в запобіжниках електричного струму;
- Не варто спалювати сміття і рослинні залишки та залишати недопалки та сірники на сухій трав’яній підстилці;
- Не можна розводити багаття біля лісової зони, в полях, у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;
- Не можна залишати багаття без нагляду;
- Не можна дозволяти дітям бавитись біля багаття, також варто тримати запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недосяжних для них місцях.
- Варто запам'ятати, що недотримання правил пожежної безпеки може призвести до трагічних наслідків! У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте по номеру 101.
Нагадаємо, щороку восени після збору урожаю на полях та в садах починається сезон паління сухих рослинних решток. Часто така легковажність стає причиною пожеж у біосистемі, а цього року через воєнний стан несанкціоновані підпали вдвічі шкідливіші.
Участь в Конгресі транскордонної співпраці у Польщі взяла делегація з Вінниці
Вінничан запрошують на заняття в секцію спортивної радіопеленгації