Пораненим військовим, які лікуються у Вінниці, передали гостинці

Пораненим військовим, які лікуються у Вінниці, передали гостинці

17:23 25.03.2024

Департамент культури Вінницької міської ради та підпорядковані йому заклади культури організували акцію на підтримку одного з медичних закладів нашого міста. Спільними зусиллями зібрали та завезли до закладу смаколики та харчі. Все для того, щоб підтримати наших оборонців, які наразі проходять лікування.

Як зазначив директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук, в умовах війни перед суспільством стоять постійні виклики, серед них особливого значення набуває підтримка військових.

За кожен світанок ми дякуємо українським Героям, які і вдень і вночі боронять нашу Батьківщину. Нині 17 працівників галузі культури несуть службу у Збройних Силах України. Ми їх всіляко підтримуємо, організовуємо благодійні акції тощо. Крім того, постійно долучаємось і до загальноміських благодійних ініціатив, - говорить Максим Філанчук.

Пораненим військовим, які лікуються у Вінниці, зібрали та завезли смаколики

Він розповів, що представники дитячої школи мистецтв "Вишенька" та КЗ "Центр концертних та фестивальних програм" нещодавно з "Культурним десантом" відвідали один з медичних закладів міста. Для наших Захисників та Захисниць юні артисти продемонстрували концертну програму та наповнили день світлом та радістю.

Саме тоді дізналися, що необхідні продукти харчування та смаколики для наших відважних воїнів, які лікуються у закладі. Тому вирішили організувати збір. Сподіваємось, що наша ініціатива, принесе позитивні емоції Захисникам України, - зазначив директор департаменту культури.

Максим Філанчук подякував усім, хто долучився до доброї справи, та додав, що ця ініціатива стала ще одним прикладом турботи про наших Захисників.

Нагадаємо, у черговий раз представники Калинівської міської ради відвідали поранених захисників, які проходять лікування в одному з медичних закладів, та передали їм смачні гостинці.

Читайте також

Вінницьку обласну "екстренку" привітали з професійним святом
Детальніше
У вінницькій "Пироговці" оновили Центр термічної травми і пластичної хірургії
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше