Понад сотні жителів Вінницько-Хутірського округу долучились до весняної толоки

Понад сотні жителів Вінницько-Хутірського округу долучились до весняної толоки

11:30 10.04.2024

Вісім локацій встигли прибрати жителі Вінницько-Хутірського старостинського округу. Приводили до ладу місця загального користування, сквери, береги ставків, лісосмуги, дитячі майданчики на території Щіток та Писарівки.

Всього до толоки, яка відбулась в межах акції «ЯзаЧистеДовкілля» долучились понад сотню небайдужих жителів округу. Толока проходила минулої п'ятниці та суботи.

Участь в акції взяли дошкільнята, учні та вчителі, працівники старостату та загалом багато активних жителів округу. Щиро вдячний усім за свідому позицію та турботу про стан довкілля. Вінниця затвердила декларацію про Зелений курс, тож маємо слідувати їй, дбати про екологію та чистоту наших територій, – зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко.

Загалом, за його словами, в межах першого етапу весняних толок вдалось зібрати понад 100 мішків сміття. Це переважно пластик, будівельні матеріали тощо.

Понад сотні жителів Вінницько-Хутірського округу долучились до весняної толоки

Проте лише одним збором сміття толока не обмежилась, учасники акції також згрібали сухе листя та гілля, приводили до ладу території клумб та доріжок.

Загалом в наших планах прибрати близько 30 локацій на території усіх населених пунктів округу, – зазначає очільник округу.

Нагадаємо, студенти та адміністрація Вінницького національного технічного університету долучились до традиційного прибирання території. Оскільки територія в нас чимала, то робота тривала кілька днів. 

Читайте також

У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
Реагування на звернення вінничан – пріоритет роботи Асоціації органів самоорганізації населення
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
У Вінниці триває розробка Плану управління відходами у громаді
Детальніше
У Вінниці покарали порушника, який зливав рідкі відходи на дорогу
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше