Понад 40 підприємств у Вінниці встановили сонячні електростанції

Понад 40 підприємств у Вінниці встановили сонячні електростанції

15:28 10.11.2023

Станом на листопад кількість суб’єктів господарювання, які встановили сонячні електростанції збільшилася. Тих, хто працює за рахунок відновлюваних джерел енергії у Вінницькій громаді тепер понад 40. 

Загальна потужність електроенергії, яку виробляють сонячні панелі складає 10 МВт.

Як бачимо, бізнес думає про майбутнє і навіть у “не сезон” розвиває відновлювані джерела енергії. Це важлива інвестиція у можливість продовжувати працювати та зміцнювати економіку, – зазначив Андрій Очеретний, заступник міського голови.

Наразі у Вінниці діє Порядок часткової компенсації витрат на придбання обладнання для виробництва електроенергії з ВДЕ для мікро-, малого та середнього бізнесу. Сім підприємств уже скористалися такою можливістю. Сумарна потужність сонячних електростанцій, які вони встановили, складає 1 МВт.

Як зазначав раніше директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради максим Мартьянов, завдяки встановленим відновлювальним джерелам енергії підприємства суттєво зменшують навантаження на енергомережі та можуть заміщувати потреби власного споживання.

Нагадаємо, в умовах війни та обстрілів критичної інфраструктури України, відновлювальна енергетика довела свою ефективність. Так, нещодавно на базі трамвайного депо КП «Вінницька транспортна компанія» завершило будівництво дахової сонячної електростанції загальною потужністю 100 кВт.

Embedded thumbnail for Понад 40 підприємств у Вінниці встановили сонячні електростанції

Читайте також

Мешканців Вінниччини просять зберігати спокій у Стрижавці готують масштабний вибух
Мешканців Вінниччини просять зберігати спокій: у Стрижавці готують масштабний вибух
Детальніше
У Вінниці триває прийом заявок на ваучерну підтримку ветеранського бізнесу
У Вінниці триває прийом заявок на ваучерну підтримку ветеранського бізнесу
Детальніше
Перевірте свою адресу кому з вінничан 22 травня вимикатимуть воду та електроенергію
Перевірте свою адресу: кому з вінничан 22 травня вимикатимуть воду та електроенергію
Детальніше
Комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі перелік адрес, де тривають ремонти
Комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі: перелік адрес, де тривають ремонти
Детальніше
Планові ремонти та відключення у Вінниці де 20 травня не буде світла і води
Планові ремонти та відключення у Вінниці: де 20 травня не буде світла і води
Детальніше
Перевірте свою адресу комунальники попередили вінничан про відключення 19 травня
Перевірте свою адресу: комунальники попередили вінничан про відключення 19 травня
Детальніше