Понад 200 дітей-переселенців приєдналися до дистанційного навчання у вінницьких школах

Понад 200 дітей-переселенців приєдналися до дистанційного навчання у вінницьких школах

14:59 17.03.2022

На 22-й день опору України російським військовикам у Вінниці ситуація спокійна. Місто перелаштовується на роботу в умовах воєнного стану. Це стосується і навчання дітей у школах.

З понеділка, 14 березня, всі школи Вінницької міської територіальної громади відновили освітній процес у дистанційному форматі. Як розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, графік навчання може змінюватись. Уроки починаються не раніше 9-ої ранку.

Графік занять гнучкий, включає 3-4 уроки на день із дотриманням умов воєнного стану та з урахуванням наявної кількості педагогів у закладі. У разі повітряної тривоги уроки призупиняються і відновлюються після сигналу відбою тривоги, - розповіла Оксана Яценко.

У Вінниці зараз чимало сімей-біженців з різних міст України, серед яких є й діти. Для них теж створили можливість дистанційного навчання. Наразі до освітнього процесу у Вінницькій МТГ доєдналась 201 дитина з інших населених пунктів України.

Це діти, що змушені були тимчасово змінити місце проживання та приїхали до Вінниці. Зараз навчання як ніколи важливе для соціалізації, налагодження комунікації з однолітками і психологічного стану дітей, - додає Оксана Яценко.

Реєстрація до школи внутрішньо переміщених дітей здійснюється за заявою одного з батьків, після чого учні можуть бути зараховані до школи, яка найближче знаходиться до місця їхнього теперішнього перебування.

Також у Вінницькій МТГ працює п'ять чергових дитячих садочків у різних районах міста. Чергові заклади дошкільної освіти функціонують з дотриманням правил безпеки в умовах воєнного стану та приймають дітей з інших дитячих садків.

Працюють чергові садочки з 9:30 до 18:30 за адресами:

  • "ДНЗ № 3 ВМР" (вул. академіка Ющенка,14), тел. 65-55-03 • КЗ «ДНЗ № 30 ВМР» (вул. 600 річчя, 8) тел. 56-08-63, 56-01-03
  • "ДНЗ № 10 ВМР" (вул. Баженова, 30-А), тел. 56-17-15
  • "ДНЗ № 38 ВМР" (вул. Ю. Смирнова, 6-А), тел. 68-60-07
  • "ДНЗ № 26 ВМР" (вул. Київська, 144), тел. 61-19-42

До чергових садочків приймаються діти, які раніше відвідували садочки. Для цього потрібно свідоцтво про народження дитини, заява та паспорт одного з батьків. Умова прийняття до чергового закладу - це батьки, які працюють на даний час, - додала директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України нагадує правила перетину кордону для дітей віком до 16 років.

Читайте також

Юні вінничани вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату України з флаг-футболу
Детальніше
Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Танцівниці Вінницької студії "Шахіна" вибороли гран-прі та головні корони турніру на "Кубку України"
Детальніше
У Румунії автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою: серед постраждалих — діти
Детальніше
Команда з Бершаді - чемпіон Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”
Детальніше