Понад 150 маскувальних сіток, передали військовим підопічні Вінницького терцентру
Підопічні Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування продовжують плести маскувальні сітки, підтримуючи Захисників і Захисниць. За понад рік такої роботи відвідувачі закладу виготовили більш як 150 захисних виробів.
Сітки передають у різні військові підрозділи за запитами оборонців.
Не буває жодного дня, коли б наші майстрині не плели сітки. Це їхній спосіб долучитися до підтримки війська. Сітками ми вже забезпечили не один десяток різних формувань. Важливо, щоб кожен і кожна в Україні, незалежно від свого віку, статі або соціальних умовностей, підтримували Сили оборони, – зазначила директорка міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.
Матеріали для плетіння закупляють коштом працівників департаменту соціальної політики міськради та працівників Терцентру. Виготовляють сітки зі спеціальної тканини, яка є практичною для різних погодних умов.
Маскувальні сітки – це спосіб бути поруч навіть на відстані. Коли ми плетемо — ми вкладаємо надію. Коли передаємо – передаємо частинку душі. Дякуємо нашим незламним воїнам за щоденний захист життя і наближення перемоги, – відзначають відвідувачі Терцентру.
Маскувальні сітки майстрині старшого віку традиційно прикрашають оберегами – хендмейд сердечками та котиками.
Плетіння сіток об’єднує наших відвідувачів. Щодня у перерві між навчаннями, отриманням соціальних послуг підопічні присвячують годину або дві свого часу плетінню сіток. Багато у кого служать сини, онуки. Тож така благодійна справа об’єднує людей у спільному прагненні допомогти війську, бути ближче до рідних, що захищають Україну, – підсумовує виконувачка обов’язків завідувача відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Анна Стояновська.
Як долучитись до волонтерів
Долучитися до Терцентру можна за номером телефону: 67-05-90 або за адресою: вул. Соборна, 50.
Нагадаємо, Стрижавська громада передає для захисників маскувальні сітки, які сплели небайдужі жителі громади - матері та дружини захисників, які нині на фронті, вчителі, технічний персонал, переселенці.