«Помаранчевий» карантин. В місті запровадили особливий режим у школах

«Помаранчевий» карантин. У місті запровадили особливий режим у школах

09:01 15.09.2020
73

«Помаранчева» Вінниця. Які обмеження діють у місті для усіх та які —  запровадили у школах?

Невтішна статистика: 4 смерті та 154 нових випадки інфікування COVID-19 зафіксували на Вінниччині за вихідні. Таким чином кількість недужих з початком пандемії невпинно наближається до 5 000.

Нагадаємо в Україні почав діяти новий карантинний поділ, за яким Вінниця, Козятин та Вінницький район потрапили до помаранчевої зони і на їхніх територіях запроваджені додаткові карантинні обмеження. Заборонені зокрема планова госпіталізація, робота фітнес-центрів, хостелів та ресторанів у нічний час.

Крім того з понеділка по-новому працюють вінницькі школи. За рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за звичним розкладом навчатимуться лише учні 1-4 класів. Усі решта переведені на комбіновану форму. 

начальний відділу ювенальної превенції ГУ НП у Вінницькій області Людмила Кузнєцова

Директорам шкіл наголошуємо на неухильному дотриманні умов карантинних обмежень, тому що директор школи персонально несе відповідальність за організацію освітнього процесу під час навчального року. В першу чергу звертаємо увагу батьків, які водять дітей до школи, особливо це стосується молодших класів, аби вони дотримувались маскового режиму та соціальної дистанції між собою, — наголосила начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП у Вінницькій області Людмила Кузнєцова.

Дотримання вимог помаранчевої карантинної зони у школах наразі пильнують не лише освітяни, а й поліція. Профілактичні рейди проводять спеціальні мобільні бригади.

директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Класи поділені навпіл і одна група буде навчатися тиждень офлайн в класі, інша група буде з використанням освітнього процесу за допомогою дистанційних технологій. Тобто мати зв’язок з вчителем, виконувати домашні завдання, а на наступний тиждень групи поміняються. Та група, яка ходила в школу, переходить на освітній процес за дистанційною формою навчання, та, що була вдома, переходить в офлайн і відвідує уроки, — розповіла директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.
 

Читайте також
Місто
1
COVID-19: у Вінниці підтверджено 3100 випадків
Станом на 29 вересня на території Вінницької області зареєстровано 7953…
коронавірус
хвороба
COVID-19
Детальніше
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
Місто
7
Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Область
16
Села Писарівка та Щітки стануть частиною Вінниці
Заасфальтовані дороги, освітлення, громадський транспорт, доступ до…
писарівка
щітки
павлояблонський
вінницькаотг
школа
Сергій Моргунов
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
Місто
28
Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше