Половину зупинок громадського транспорту Вінниці уже привели до ладу після зими

Половину зупинок громадського транспорту Вінниці уже привели до ладу після зими

08:00 24.03.2026

Приблизно половину зупинок громадського транспорту Вінниці уже привели до ладу після зими. За сприятливих обставин помити їх усі планують до кінця березня.

Про це 24 березня інформує департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради.

Половину зупинок громадського транспорту Вінниці уже привели до ладу після зими

Відповідні  роботи уже завершили на таких локаціях:

  • вул.Київська, 
  • вул.Келецька, 
  • вул.Князів Коріатовичів, 
  • Хмельницьке шосе,
  • мікрорайон Старе місто. 

Загалом в громаді є понад 200 зупинок громадського транспорту. 

Нагадаємо, у Вінниці наводять лад на зупинках громадського транспорту. Генеральне прибирання вже розпочали з Хмельницького шосе.

Читайте також

Потяг Київ–Кишинів з 28 червня курсуватиме щодня — і з новим дитячим вагоном
Потяг Київ–Кишинів з 28 червня курсуватиме щодня — і з новим дитячим вагоном
Детальніше
Приєднатися може будь-який будинок як у Вінниці організований роздільний збір вторсировини
Приєднатися може будь-який будинок: як у Вінниці організований роздільний збір вторсировини
Детальніше
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює без вихідних графік і що можна здати
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює без вихідних: графік і що можна здати
Детальніше
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Детальніше
Укрзалізниця додає поїзд на популярний маршрут Київ-Львів
Укрзалізниця додає поїзд на популярний маршрут Київ-Львів
Детальніше
Дороги, двір, транспорт і річка — як у Вінниці хочуть змінити цілий мікрорайон
Дороги, двір, транспорт і річка — як у Вінниці хочуть змінити цілий мікрорайон
Детальніше