Погрози «Укртелекому». Вінничани отримали листи про відміну пільг на послуги зв’язку

Погрози «Укртелекому». Вінничани отримали листи про відміну пільг на послуги зв’язку

17:16 21.08.2020
83

Пільг на послуги зв’язку більше не буде. 

«Листами щастя» ошелешив Укртелеком своїх абонентів. У повідомленнях йдеться про те, що з вересня вінничани-пільговики, які користуються стаціонарними телефонами, отримають рахунки без знижок. Серед тих, хто одержав таку погрозу — пенсіонер Петро Федорович, який, аби розібратися в ситуації, прийшов до прозорого офісу на Космонавтів. Каже, пенсія — невелика, тож кожна копійка для нього є важливою.

Петро Федорович. Пенсіонер отримав лист від Укртелеком про відміну пільг на послуги телефонного зв'язку

З 1 вересня 2020 року пільги відміняють всім інвалідам. Не тільки мені, а й всім. Тому я звернувся за роз’ясненням. Якщо повну вартість порахувати, то буде 135 грн, а так — 35. Велика різниця, — зазначив Петро Рудюк, який отримав лист від «Укртелекому».

У департаменті соцполітики Вінницької міськради певні, що рішення Укртелекому щодо відміни пільги — незаконне

У департаменті соцполітики певні, що рішення Укртелекому щодо відміни пільги — незаконне, адже вона — гарантована державою, яка і має відшкодувати її надання оператору телекомунікацій. У тому, що цього не відбувається, не винні ані вінничани, ані міська рада. Врегулювання ситуації можливе лише на урядовому рівні. Загалом послугами Укртелекому у Вінниці користуються майже 4 тисячі пільговиків.

Рішення Укртелеком прийняв одноосібно. Якщо пільговик має право на ті чи інші пільги, зокрема, і на послугу зв’язку, то ніхто не може їх відмінити, так як ці пільги — гарантовані державою. Ніхто не вправі відмінити цю пільгу, тому що вона є для пільговика заслуженою, і він має право нею користуватися у повному обсязі, — наголосила директор департаменту соцполітики міської ради Валентина Войткова.

Читайте також
Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва
Детальніше
Пенсійний вік як для чоловіків так і жінок зрівнявся
Детальніше
У Вінниці затвердили Програму, яка відкриває нові можливості для людей поважного віку
Детальніше
Психоневрологічні розлади, чому їх більшає у дітей
Детальніше
Переформатований під "ковідний" госпіталь ветеранів війни
Детальніше
Проблеми обласного пансіонату для людей похилого віку
Детальніше