Подільський регіональний центр онкології отримав медичний лінійний прискорювач

Подільський регіональний центр онкології отримав лінійний прискорювач

17:10 29.12.2020

Подільський регіональний центр онкології отримав лінійний прискорювач. Інформацію про це оприлюднила у Фейсбук заступниця голови Вінницької облдержадміністрації Наталія Заболотна.

Це високоенергетичний лінійний прискорювач з широким діапазоном фотонних та електронних енергій, інтегрованим багатопелюстковим коліматором MLCi, системою портальної візуалізації iViewGT, - читаємо у дописі.

Система Elekta Synergy Platform призначена для проведення опромінення під візуальним контролем. Головною перевагою лікування на даному обладнанні є його висока точність і ефективність. Наявність блоку рентгенівської візуалізації  дає можливостями одержання зображень і підвищення точності проведеної терапії.

Використовуючи нове обладнання, лікарі мають можливість зменшити навантаження на здорові тканини навколо пухлини, а найголовніше - підвести максимальні дози, що рекомендовані міжнародними стандартами лікування, до пухлинного осередку.

До цього часу відділення  працювало на єдиному гамма - терапевтичному апараті  дистанційної променевої терапії. Придбання апарату нового покоління дає можливість підняти рівень допомоги коштом сучасних технологій, - пояснює Наталія Заболотна.

Передбачається навчання персоналу за сучасними методиками лікування. Водночас конструкція враховує можливість впровадження майбутніх розробок та інновацій в галузі променевої терапії. 

Нагадаємо, пожертвуй на виготовлення засобів індивідуального захисту для вінницьких лікарів.

Читайте також

У Вінниці медики військового шпиталю отримали церковні відзнаки
У Вінниці медики військового шпиталю отримали церковні відзнаки
Детальніше
Вінницькі медики здобули нагороди на церемонії Ордена Святого Пантелеймона
Вінницькі медики здобули нагороди на церемонії Ордена Святого Пантелеймона
Детальніше
Вінниччина відзначила найкращих лікарів напередодні професійного свята
У Вінниці відзначила найкращих лікарів напередодні професійного свята
Детальніше
Двох медсестер з Вінниччини Президент нагородив медалями «За врятоване життя»
Двох медсестер з Вінниччини Президент нагородив медалями «За врятоване життя»
Детальніше
Дороговартісне обладнання у Липовецькій лікарні з'явились нові апарати ШВЛ
Дороговартісне обладнання: у Липовецькій лікарні з'явились нові апарати ШВЛ
Детальніше
Через коротке замикання електромережі довелось евакуювати 30 людей з вінницької лікарні
Через коротке замикання електромережі довелось евакуювати 30 людей з вінницької лікарні
Детальніше