«Подільська громада» допоможе підприємствам, постраждалим від ракетного удару у Вінниці

«Подільська громада» допоможе підприємствам, постраждалим від ракетного удару у Вінниці

12:14 04.08.2022

14 липня Вінниця зазнала ракетного удару від російських окупантів. Цей жахливий терористичний акт забрав життя вже 28 українців та українок, близько 200 людей отримали поранення, госпіталізували – понад 80.

Внаслідок вибухової хвилі постраждали близько 80 багатоквартирних та приватних житлових будинків, згоріло 40 автомобілів, зруйновано будівлі соціальної та культурної інфраструктури. Значних пошкоджень зазнав і Будинок побуту «Ювілейний», у якому працювало понад 50 підприємств. В одну мить вони залишилися без обладнання, технічного забезпечення, фактично втратили можливість продовжувати власний бізнес.

Відтак Фонд громади «Подільська громада», завдяки сприянню Фонду Ч.С. МОТТА та Громадської організації «ІСАР Єднання», готовий фінансово підтримати вінницькі підприємства, постраждалі внаслідок ракетних ударів, шляхом надання грантів на закупівлю обладнання. У рамках проєкту «Працюємо далі» 7 підприємців/иць матимуть можливість отримати по 60 тис. грн.

«Подільська громада» допоможе підприємствам, постраждалим від ракетного удару у Вінниці

Подавати заявки на участь у проєкті можуть зареєстровані підприємства, які постраждали від ракетних ударів 14 липня поточного року. Кошти виділятимуться на придбання чи відновлення обладнання (мова не йде про ремонтні роботи, оренду приміщення чи його облаштування). Прийом заявок триватиме до 20 серпня включно. Завершиться проєкт до кінця жовтня 2022 року.

Щоб подати заявку на участь у проєкті, потрібно аргументовано і детально заповнити аплікаційну форму. Саме від того, наскільки обґрунтованим буде використання коштів, мотивація і бажання відновити власну справу, залежатиме грантова підтримка. Крім того, всі учасники/ці, котрі отримають фінансову підтримку, матимуть зобов’язання перерахувати восени 2023 року на рахунок Фонду 5 тисяч гривень як благодійну пожертву. Ці кошти будуть витрачені на стипендіальну програму для молоді, що має бажання відкрити власну справу.

Проєкт «Працюємо далі» реалізується в межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» у рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Нагадаємо, рідні розшукують киянина Богдана Боровика. За їх інформацією, чоловік перебував у Вінниці та зник саме після вибухів 14 липня. На сьогодні внаслідок цього теракту в місті нараховують 28 загиблих.

Читайте також

У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше