Після карантину вінничани кинулись у спортивні клуби

13:50 04.06.2020

Розігнати жирок після сидіння на карантині вінничани кинулись у спортивні клуби. Там вже чекають на відвідувачів. Під замком майже 3 місяці були і міські дитячо-юнацькі спортивні школи, і приватні «тренажерки». Власники останніх готові на будь-які поступки, аби тільки працювати.

Embedded thumbnail for Після карантину вінничани кинулись у спортивні клуби

Читайте також

Американські партнери підтримали розвиток флаг-футболу на Вінниччині
Американські партнери підтримали розвиток флаг-футболу на Вінниччині
Детальніше
Юніори Вінниччини стали чемпіонами України зі спортивного туризму
Юніори Вінниччини стали чемпіонами України зі спортивного туризму
Детальніше
«Вінницькі Вовки» — срібні призери «Кубку Богуславського 2026» з флаг-футболу в Ужгороді
«Вінницькі Вовки» — срібні призери «Кубку Богуславського 2026» з флаг-футболу в Ужгороді
Детальніше
Вінниця — друга в Україні команда педуніверситету взяла срібло студентської футзальної ліги
Вінниця — друга в Україні: команда педуніверситету взяла срібло студентської футзальної ліги
Детальніше
Золото, срібло, бронза вінницькі ветерани відзначилися на Invictus Rowing Cup 2026
Золото, срібло, бронза: вінницькі ветерани відзначилися на Invictus Rowing Cup 2026
Детальніше
23 спортивні події за літо вінницькі спортшколи залучають дітей з пришкільних таборів до фізкультури
23 спортивні події за літо: вінницькі спортшколи залучають дітей з пришкільних таборів до фізкультури
Детальніше