Після карантину вінничани кинулись у спортивні клуби

13:50 04.06.2020

Розігнати жирок після сидіння на карантині вінничани кинулись у спортивні клуби. Там вже чекають на відвідувачів. Під замком майже 3 місяці були і міські дитячо-юнацькі спортивні школи, і приватні «тренажерки». Власники останніх готові на будь-які поступки, аби тільки працювати.

Embedded thumbnail for Після карантину вінничани кинулись у спортивні клуби

Читайте також

Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше