Після двох місяців служби на Сході до Вінниці повернувся спецзагін правоохоронців

Після двох місяців служби на Сході до Вінниці повернувся спецзагін правоохоронців

13:49 13.05.2021

13 травня відбулась чергова ротація вінницьких поліцейських, які два місяці несли службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Напередодні їх замінив інший загін поліцейських.

Як повідомили  у відділі комунікації поліції Вінницької області, сьогодні до Вінниці повернулись понад 30 правоохоронців. Це бійці батальйону поліції особливого призначення "Вінниця", працівники територіальних підрозділів та патрульні поліцейські,  які несуть службу з охорони публічного порядку в східному регіоні України.

Зустрів поліцейських керівник батальйону поліції "Вінниця" Руслан Гурняк. Він  подякував бійцям за сумлінне виконання службових обов’язків та привітав свого заступника Сергія Волика з отриманням  чергового спеціального звання.

Після двох місяців служби на Сході до Вінниці повернувся спецзагін правоохоронців

Нагадаємо, Бійці батальйону "Вінниця" вирушили в зону ООС

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше