Підсилять ППО: до кінця березня у Вінниці збирають російськомовну макулатуру

Підсилять ППО: до кінця березня у Вінниці збирають російськомовну макулатуру

10:45 26.03.2024

У Вінниці триває акція зі збору російськомовної макулатури. Виручені кошти з вторсировини підуть на допомогу мобільно-вогневих груп підрозділів ППО "Центр". Департамент відновлення та розвитку Вінницької міської ради запрошує жителів Вінницької громади активізуватися та долучитися до благодійного збору вже цього четверга, 28 березня.

Організаторами акції став благодійний фонд "Гуркіт" у партнерстві з видавництвом Vivat та департаментом відновлення та розвитку Вінницької міської ради. Як повідомила директорка департаменту Ольга Ремешевська, практично за два тижні вдалося зібрати 1 тонну макулатури (половину з якої вже відправлено).

Ми вдячні вінничанам, які відгукнулись на цю акцію та почали приносити макулатуру задля такої хорошої мети - підтримки наших оборонців. Цього четверга до ініціативи також долучаться представники Вінницької міської ради та старостинських округів громади. Разом ми сподіваємося зібрати якомога більшу кількість вторсировини, яка піде на переробку. Таким чином ми підтримаємо і армію, і екологію, - сказала Ольга Ремешевська.

Приносити російськомовну літературу на макулатуру за адресою: вул. Соборна, 59 з 10:00 до 16:00.

Як зазначали раніше представники БФ "Гуркіт", метою збору є комплектація та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО "Центр", які здійснюють захист повітряного простору Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областей від ворожих атак як безпілотних літальних пристроїв (типу "шахед"), так і ракет.

Акція зі збору такої макулатури (застарілої, пропагандистської, імперської та іншої російськомовної літератури) діє в десятьох містах України, серед яких є і Вінниця. Триватиме збір у нашому місті до 31 березня. Пункт збору розміщений у культурному просторі "Піч". Прийом здійснюється з вівторка по неділю з 14:00 до 20:00 за адресою:

  • вулиця Григорія Сковороди, 25 (вхід із задньої сторони будинку).

Нагадаємо, непотріб студенти здадуть на переробку і планують виручити приблизно півтори тисячі гривень. На ці кошти у коледжі придбають компоненти для створення павербанків для військових.

Читайте також

Ще 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів Вінницька громада передала бійцям на фронт
Детальніше
Калинівчани зібрали та відправили на фронт вісім дронів-камікадзе
Детальніше
Вінницька громада прощається із полеглим воїном-добровольцем
Детальніше
Був прикладом справжнього чоловіка та патріота: на фронті загинув Олег Квіта зі Жмеринської громади
Детальніше
На Харківщині загинув Захисник з Піщанки Побуранний Валерій
Детальніше
Спа-процедури, йога, екскурсії та майстер-класи: для жінок та дітей оборонців організували ретрит
Детальніше