Підсилять ППО: до кінця березня у Вінниці збирають російськомовну макулатуру

Підсилять ППО: до кінця березня у Вінниці збирають російськомовну макулатуру

10:45 26.03.2024

У Вінниці триває акція зі збору російськомовної макулатури. Виручені кошти з вторсировини підуть на допомогу мобільно-вогневих груп підрозділів ППО "Центр". Департамент відновлення та розвитку Вінницької міської ради запрошує жителів Вінницької громади активізуватися та долучитися до благодійного збору вже цього четверга, 28 березня.

Організаторами акції став благодійний фонд "Гуркіт" у партнерстві з видавництвом Vivat та департаментом відновлення та розвитку Вінницької міської ради. Як повідомила директорка департаменту Ольга Ремешевська, практично за два тижні вдалося зібрати 1 тонну макулатури (половину з якої вже відправлено).

Ми вдячні вінничанам, які відгукнулись на цю акцію та почали приносити макулатуру задля такої хорошої мети - підтримки наших оборонців. Цього четверга до ініціативи також долучаться представники Вінницької міської ради та старостинських округів громади. Разом ми сподіваємося зібрати якомога більшу кількість вторсировини, яка піде на переробку. Таким чином ми підтримаємо і армію, і екологію, - сказала Ольга Ремешевська.

Приносити російськомовну літературу на макулатуру за адресою: вул. Соборна, 59 з 10:00 до 16:00.

Як зазначали раніше представники БФ "Гуркіт", метою збору є комплектація та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО "Центр", які здійснюють захист повітряного простору Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областей від ворожих атак як безпілотних літальних пристроїв (типу "шахед"), так і ракет.

Акція зі збору такої макулатури (застарілої, пропагандистської, імперської та іншої російськомовної літератури) діє в десятьох містах України, серед яких є і Вінниця. Триватиме збір у нашому місті до 31 березня. Пункт збору розміщений у культурному просторі "Піч". Прийом здійснюється з вівторка по неділю з 14:00 до 20:00 за адресою:

  • вулиця Григорія Сковороди, 25 (вхід із задньої сторони будинку).

Нагадаємо, непотріб студенти здадуть на переробку і планують виручити приблизно півтори тисячі гривень. На ці кошти у коледжі придбають компоненти для створення павербанків для військових.

Читайте також

Теплицька громада з радістю зустріла земляка, який повернувся з полону
Теплицька громада з радістю зустріла земляка, який повернувся з полону
Детальніше
Козятин прощався з загиблим на фронті 25-річним оператором БпЛА
Козятин прощався з загиблим на фронті 25-річним оператором БпЛА
Детальніше
Тульчин попрощався з 59-річним капітаном, офіцером резерву
Тульчин попрощався з 59-річним капітаном, офіцером резерву
Детальніше
Іллінецька громада прощатиметься з 56-річним кулеметником
Іллінецька громада прощатиметься з 56-річним кулеметником
Детальніше
У Вінниці прозвітували про роботу Муніципальної варти дбали про безпеку та порядок
У Вінниці прозвітували про роботу Муніципальної варти: дбали про безпеку та порядок
Детальніше
Понад 9 тис. пацієнтів щороку Креді Агріколь подарував 10 ліжок для Хмільницької лікарні
Понад 9 тис. пацієнтів щороку: Креді Агріколь Україна подарував 10 ліжок для Хмільницької лікарні
Детальніше