Підопічним терцентру у Вінниці розповіли про боротьбу проти туберкульозу

Підопічним терцентру у Вінниці розповіли про боротьбу проти туберкульозу

11:24 22.03.2024

24 березня у світі відзначають День боротьби проти туберкульозу. З цієї нагоди підопічним Вінницького терцентру розповіли про шляхи виникнення та поширення хвороби, виявлення захворювання, профілактику та боротьбу з ним.

Лекцію провела медична сестра з лікувальної фізкультури Валентина Морнова.

Кожна людина має усвідомлювати, наскільки важливо берегти своє здоров’я, особливо в похилому віці. На жаль, літні люди перебувають у зоні ризику інфікування туберкульозом через послаблення їхньої імунної системи. Тому з віком нашому організму потрібна особлива підтримка та розумні фізичні навантаження, - говорить Валентина Морнова.

На лекції були присутні відвідувачі факультету здорового способу життя. Під час заходу вони знайомилися з презентацією, обговорювали проблему захворювання та ставили питання лекторці.

Туберкульоз - це виліковне захворювання, а успіх пацієнта залежить від вчасно розпочатого прийому ефективних медпрепаратів і дисципліни у дотриманні всіх рекомендацій лікаря, - зазначила Валентина Морнова.

У Вінницькому міському територіальному центрі регулярно проводять лекції на різні теми здорового способу життя. Щоб стати відвідувачем міського територіального центру соціального обслуговування, телефонуйте за номером 67-05-90 або приходьте за адресою вул. Соборна, 50.

Нагадаємо, Вінницька область увійшла до пілотного проєкту, де впроваджуватиметься систематичний скринінг на туберкульоз у центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте також

У Вінниці відкрили "Школу цукрового діабету" аби підтримати дітей, які живуть з цією хворобою
Детальніше
В мікрорайоні Бучми триває профілактична вакцинація тварин від сказу
Детальніше
У Вінниці посилять заходи з вакцинування тварин проти сказу
Детальніше
В мікрорайоні Бучми у Вінниці скажений собака покусав 15 людей
Детальніше
Перша допомога при нападі епілепсії: що варто робити, а що ні
Детальніше
Дворічний Дмитрик потребує допомоги
Детальніше