Піднебесна Вінниця 19 березня запрошує гостей

"Піднебесна Вінниця" 19 березня запрошує гостей

16:10 17.03.2023

"Піднебесна Вінниця" запрошує гостей. У ці весняні вихідні вінничанам анонсують екскурсію до Собору, що вже майже 300 років спостерігає за Вінницею та вінничанами.

Про це інформує в Телеграм гідеса Тетяна Рибак.

Під стінами цього Собору їздили коні, потім автівки й трамваї. Неподалік юрмився ринок та стояла міська ратуша.Під ним приховані підземелля. Але в закапелках є ще такі особливі та унікальні штуки, про які вам розповість моя колега Анастасія Стовпець. А потім розповідь підхопить отець Владислав. Хто почув його історії одного разу, вже не забуде їх, - читаємо у дописі.

Унікальна екскурсія з можливістю почути одразу двох гідів, спуститись під Собор, зайти у його дворики й піднятись на дзвіницю.

Екскурсія 7+. Але обов'язково чесно зізнайтесь собі чи дитині буде цікаво і чи вона витримає дві години, - попереджає гідеса.

Отож, в неділю, 19 березня о 14:30 "Піднебесна Вінниця". Вартість квитка 250 грн, вартість дитячого (7-16 років) - 180 грн 

Для бронювання пишіть в телеграм 0631322273.

Нагадаємо, концерт гурту "Мері", екскурсія "Вінниця: історії кохання", театр тіней "Teulis", документальний фільм "Життя на межі" та "здорова прогулянка" для всієї сім’ї. На офіційному туристичному сайті Вінниці опублікували підбірку найцікавіших заходів цих вихідних у Вінниці. 

Читайте також

Представника Вінниці обрали віцепрезидентом Європейської федерації Шляху святого Якова
Детальніше
Вінничан запрошують в одноденний тур «Заліщики та Джуринський водоспад»
Детальніше
У Вінниці відновили культурно-пізнавальний та паломницький маршрут Camino Podolico
Детальніше
Офіс туризму Вінниці запрошує бійців ЗСУ на екскурсії
Детальніше
Активності від Офісу туризму Вінниці на липень
Детальніше
У Шаргороді освятили каплички хресної дороги, яка з березня має статус Всеукраїнської
Детальніше