Перший дзвоник в новій школі. У Вінниці відкрилась гімназія № 24 на «Поділлі»

Перший дзвоник у новій школі. У Вінниці відкрилась гімназія №24 на «Поділлі»

13:40 02.09.2020

У 42000 вінницьких учнів розпочався навчальний рік. Для майже 5 тисяч із них шкільний дзвоник пролунав вперше. Особливим це свято стало й для всієї Вінниці. Адже вперше свої двері, для понад 1300 дітей, відкрила гімназія № 24 на «Поділлі». Її будівництво стало наймасштабнішим освітнім проектом. Розпочали його 5 років тому, коли тільки розбудовували новий вінницький мікрорайон. Думали, школа відкриє двері не раніше, як за 7 років. Але впорались швидше.

Перший раз у перший клас. Анастасія прямує до школи в супроводі родини. Помітно хвилюються батьки. В сім’ї починається новий етап в житті. І вдічі приємно, що він починається саме в новенькій гімназії.

мати Анастасії

Нові меблі, сучасні просторі кабінети, гарні коридори. Все світло, гарно, чисто і по-сучасному. Ми дуже задоволені. Сподіваємося, що все буде добре, — сказала мати Анастасії, яка пішла у перший клас.

Вчителі на правах головних для комфорту дітей і спокою їхніх батьків у новозбудованій школі на Поділлі зробили все і навіть більше.

вчителька початкових класів Анастасія Книш

Школа неймовірна. Це просто скарб для наших діток. Вона забезпечена дидактично, вона забезпечена технічно. Це просто мрія для вчителя і діток, для наших батьків. Адже батьки піклуються, перш за все, за харчування. А харчування тут буде на високому рівні, адже у нас тут буде нова, інноваційна кухня, — каже вчителька початкових класів Анастасія Книш.

Такою планували школу ще в 2013, коли мікорорайон Поділля лише починав розбудовуватись. А з інвестором уклали угоду – він спорудить сучасний освітній заклад. За два роки на майданчику вже гуркотіла важка техніка.

Тимофій Гіренко

Я вам відверто скажу, якщо ми поїдемо в будь-яку країну Європи, то ця школа буде не гірше, я думаю ще краще, — сказав гендиректор компанії інвестора Тимофій Гіренко.

Фінансували будівництво гуртом інвестор, міський бюджет, а потім кошти отримали і від фонду регіонального розвитку. Майже 30 млн гривень спрямував на вінницьку школу тоді очільник Уряду Володимир Гройсман. Сьогодні ж і він, і міський голова Сергій Моргунов у ній, на святі першого дзвоника. І не лише як почесні гості.

Сергій Моргунов і Володимир Гройсман

Час до урочистої лінійки команда мерів не гає. Через карантин всередину школи сторонніх не пускають, тож прямують на стадіон. Як і чим його облаштували Сергій Моргунов знає досконально і охоче демонструє Володимирові Гройсману у що втілилась їхня спільна мета.

Сергій Моргунов і Володимир Гройсман

Тим часом на шкільному подвір’ї гамірно. Новоспечені гімназисти, батьки, вчителі знайомляться один з одним. А вгледівши на подвір’ї ще й тих, завдяки чиїм старанням діти отримуватимуть якісно нові знання, роблять фото на згадку і відверто оцінюють зроблене.

1 вересня школа на Поділлі Вінниця

Через карантин на урочистій лінійці гімназії вишикувались лише батьки та гості. Втім, діти та вчителі чули і бачили все, що відбулось у шкільному дворі на мультимедійних дошках, якими обладнаний кожний клас.

Освіта для будь-якої влади має бути одним із найголовніших пріоритетів. Це не тільки наше майбутнє, це і наше сьогодення. Тому треба дбати про вчителів, дбати про наших дітей, дбати про те, щоби вони приходили в такі сучасні прекрасні школи, — сказав Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.

За те, що вклали в роботу не тільки кошти, а й душу і вміння, Сергій Моргунов вручив генеральному директору будівельної компанії Тимофієві Гіренку спеціальну відзнаку міського голови

За те, що вклали в роботу не тільки кошти, а й душу і вміння, Сергій Моргунов вручив генеральному директору будівельної компанії Тимофієві Гіренку спеціальну відзнаку міського голови.

Давайте всі йому разом подякуємо. За той початок 5 років назад, за ту роботу, в тому числі організаційну, щодо створення цієї школи-гімназії. І вручаємо відзнаку міського голови за заслуги перед містом, — сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

гімназисти першокласники школа 24 Поділля

Першими гімназистами стали понад 1200 вінницьких дітлахів. Освітнім простором, який для них створив мер Моргунов пишається. Певен, результат вартий витрачених років і зусиль.

гімназисти-першачки

Тут є низка цікавих тематичних класів: клас хімії, математики, комп’ютерні класи. Створені такі умови, щоб надавати якісну освіту для наших маленьких вінничан, — сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

А однодумець і соратник Володимир Гройсман доповнює, що почати і завершити масштабний освітній проєкт вдалось завдяки децентралізації і професійності вінницької команди. А ще чітко спланованій стратегії розвитку міста. Певен, що без цього якісних змін в житті громад не відбудеться.

Я вважаю, що кожен житель Вінницької області є важливим і має право жити краще. Завдання нашої команди — дати найкращу пропозицію людям для того, щоб за наступні роки Вінниччина стала лідером в Україні. Вінниччина як в цілому область і кожна громада. Безумовно локомотивом цих змін є Вінниця, — сказав Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.
 

Embedded thumbnail for Перший дзвоник у новій школі. У Вінниці відкрилась гімназія №24 на «Поділлі»

Читайте також

У медколеджі в Могилеві-Подільському відкриють нову спеціальність
У медколеджі в Могилеві-Подільському планують відкрити нову спеціальність
Детальніше
78 випускників Академії неперервної освіти у Вінниці стали магістрами
78 випускників Академії неперервної освіти у Вінниці стали магістрами
Детальніше
Коледж інформаційних технологій із Краматорська переїхав до Вінниці
Коледж інформаційних технологій із Краматорська переїхав до Вінниці
Детальніше
Понад 250 вінницьких випускників завершили навчальний рік із медалями
Понад 250 вінницьких випускників завершили навчальний рік із медалями
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до школярів з нагоди останнього дзвоника
Мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до школярів з нагоди останнього дзвоника
Детальніше
Випускники шкіл отримають документи про освіту незалежно від місця перебування
Випускники шкіл отримають документи про освіту незалежно від місця перебування
Детальніше