Першу в Україні двомовну книгу про допомогу для військових презентували у Вінниці

Першу в Україні двомовну книгу про допомогу для військових презентували у Вінниці

17:28 29.04.2024

У Вінниці презентували книгу Юлії Рибінської "MILITARY FIRST AID in ENGLISH for the ARMED FORCES of Ukraine". Це перше і єдине в Україні двомовне видання про медичну і психологічну допомогу для військових англійською та українською мовами.

На презентацію запросили й представників Вінницького обласного ТЦК та СП та курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Цей посібник розробили, в першу чергу, на допомогу військовим - для кращого порозуміння між українськими та іноземними англомовними військовослужбовцями, що сприятиме більшій результативності при виконанні спільних бойових задач. Саме тому весь матеріал подано як українською, так і англійською мовами, - йдеться у повідомленні на сторінці Вінницького обласного ТЦК та СП.

Книгу про медичну і психологічну допомогу для військових презентували у Вінниці

До книги включили тематичні розділи, які надають військову термінологію та сучасні ключові фрази для вживання у цій сфері, англо-український військовий словник, стислий граматичний довідник, висвітлюються можливі шляхи надання першої медичної допомоги пораненим, а також містяться різноманітні психологічні вправи та техніки для подолання бойового або посттравматичного стресу, які можна застосовувати навіть самостійно.

Викладачам військових навчальних закладів стане у нагоді практична розробка мотивуючого уроку на тему "Давид і Голіаф" про протистояння України російській військовій агресії та незламність духу справжніх нащадків славетних козаків, - додають у Вінницькому обласному ТЦК та СП.

Першу в Україні двомовну книгу про допомогу для військових презентували у Вінниці

Нагадаємо, українські військові, які проходять реабілітацію за кордоном, хочуть читати україномовні книги. Передати їх взявся Фонд Громади "Подільська Громада". Волонтери ініціювали акцію по збору літератури й чекають активної участі вінничан.

Читайте також

"Це було мрією дитинства": кінологиня з Вінниччини розповіла про службу з чотирилапими напарниками
Детальніше
В Україну повернули тіла 254 полеглих оборонців
Детальніше
У Вінниці презентували книгу Світлани Пенькової «Українські колібрі»
Детальніше
У Вінниці презентували книгу «Лінії» Людмили Брендак
Детальніше
Для українських оборонців, які проходять реабілітацію, "Подільська громада" зібрала книги
Детальніше
Нові зміни до проходження військово-лікарської комісії. Хто звільняється від проходження ВЛК?
Детальніше