Патріотична акція у підтримку військових

Патріотична акція у підтримку військових

11:33 17.02.2024

Центр підліткових клубів за місцем проживання ініціювали патріотичну акцію в центрі міста для усіх охочих. В рамках заходу усі, хто проходив площею, могли долучитись до створення карти України, за допомогою синьої та жовтої пряжі.

До створення картини приєднався і міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Ми сьогодні переконуємося, що кожен з нас, незалежно від походження, віку, політичних переконань, може бути творцем нації. Тому об'єднуємось, щоб перетворити нашу мрію про єдину, сильну Україну в реальність, - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Патріотична акція у підтримку військових

За словами начальниці відділу молодіжної політики ВМР Юлії Мончак, мета патріотичної акції полягала в тому, щоб згуртувати громаду, надихнути національну гордість і показати віру в майбутнє України.

Чимало охочих виявили бажання долучитись до створення карти країни. Одним до душі припала пряжа, а інші - плели патріотичні браслети, робили ляльки-мотанки та малювали малюнки, - інформує Вінницька міська рада.

Патріотична акція у підтримку військових

Також очільник громади повідомив, що завершену карту України планують продати на аукціоні, за виручені кошти з якої закриють нагальні потреби військових.

Нагадаємо, до 105-ї річниці Дня Соборності України на Вінниччині провели національно-патріотичну акцію "Живий ланцюг єднання". Про це інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

Читайте також

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
В гімназії у Турбівській громаді відкрили меморіальну дошку полеглому Захиснику
Детальніше