Пам'ятний день в училищі № 19

Пам'ятний день в училищі №19

20:45 10.09.2020

Педагог і людина з великої літери — Лариса Ворона — присвятила освіті майже півстоліття. З них 18 років була директором Вищого професійного училища сфери послуг. Рівно рік тому Лариса Миколаївна пішла з життя, але не з пам’яті тих, хто був із нею знайомий. На знак пошани на фасаді училища сьогодні відкрили пам’ятну дошку.

На знак пошани на фасаді училища сьогодні відкрили пам’ятну дошку.

Просторі аудиторії, найсучасніша техніка та тисячі допоміжних інструментів. Так виглядає сьогодні Вінницьке вище професійне училище сфери послуг. 

студентка Єлизавета Костишина

Все нове — сучасне обладнання, щоб креативити, щоб все було по-сучасному. Сушильні апарати, нові фени, плойки, крімпери, ножиці , — розповіла студентка Єлизавета Костишина.

Донедавна це приміщення було вщент заповнене книжками. Тут було темно, волого, а про підготовку перукарів у цьому закладі лише мріяли.

майстер виробничого навчання Олена Рак

У приміщенні була бібліотека, і саме з відкриттям фаху тут обладнали кабінет під виробничу професію, оновили його, зробили ремонт, повісили сучасні лампи, бо дітям взимку було темно прцювати, а зараз все змінили і майстерня стала більш сучасною та креативнюо, — зазначила майстер виробничого навчання Олена Рак.

мультимедійна дошка зразка, яким похвалиться не кожен інститут.

А в сусідньому кабінеті йде урок інформатики. Ту є новинка — мультимедійна дошка, якою похвалиться не кожен інститут.

Вона дає можливість сучасно навчатися, засвоювати нові технології і йти в ногу з часом. Перший клас ми отримали від держави в 2005 році і відтоді ми щороку дещо оновлювали, вся техніка в нас — оновлена, — сказала майстер виробничого навчання Наталія Пенькова.

Викладачі училища хоч і хизуються умовами, в яких працюють та навчають дітей, втім промовляють слова із сумом. Адже поряд немає наставниці, завдяки якій і відбулись ці трансформації — Лариси Ворони.

викладач суспільних дисциплін Наталія Заслоцька

Лариса Миколаївна була надзвичайною людиною, мала неймовірний естетичний смак, кожен куточок, який є в нашому навчальному закладі, зроблений з душею. Вона дуже любила квіти, рослини. Ми всім колективом підбирали кольори, оздоблювали навчальний заклад. Коли приходиш сюди, не тільки в стінах, а я надворі все дихає нею. Забути її просто неможливо, — розповіла викладач суспільних дисциплін Наталія Заслоцька.

Новатором, хрещеною мамою та господинею називають колеги колишню директорку. Валентина Балицька, яка сьогодні керує училищем, навіть рослини в кабінеті з місця не зрушує, оскільки місце для них обирала Лариса Миколаївна.

Валентина Балицька, яка сьогодні керує училищем, навіть рослини в кабінеті з місця не зрушує, оскільки місце для них обирала Лариса Миколаївна

А на полицях в приймальні — кілька десятків нагород училища, а воно само входить до сотні кращих професійно-технічних навчальних закладів України. Тут констатують, що все це стало можливим завдяки ентузіазму і наполегливості Лариси Ворони.

А на полицях в приймальні — кілька десятків нагород училища

Заслужений педагог, кавалер ордену княгині Ольги і людина з великої літери. Лариса Ворона пішла з життя рівно рік тому, але не з пам’яті тих, хто був з нею знайомий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов

Я не часто тут був, може три чи чотири рази, але пам’ятаю, як Лариса Миколаївна завжди хвалилася, пишалася тим, що вона відкрила одну справу готельно-ресторанного бізнесу, одну — по туризму і так далі. Вона йшла в ногу з часом і дуже хотіла, щоб в ногу з часом йшов весь колектив і хотіла готувати ті професії, в яких є потреба саме у Вінниці, — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
 

Embedded thumbnail for Пам'ятний день в училищі №19

Читайте також

Раптово помер багаторічний директор Чернівецького ліцею
Раптово помер багаторічний директор Чернівецького ліцею
Детальніше
Вінницькі психологи та освітяни здобули нові знання на тренінгу у Чернівцях
Вінницькі психологи та освітяни здобули нові знання на тренінгу у Чернівцях
Детальніше
У Вінниці привітали та нагородили 130 педагогічних працівників
У Вінниці привітали та нагородили 130 педагогічних працівників
Детальніше
Для педагогів Вінниці влаштують благодійну інтелектуальну гру БатлУМ
Для педагогів Вінниці влаштують благодійну інтелектуальну гру БатлУМ
Детальніше
У Вінниці померла талановита вчителька, яка гуртувала краєзнавців
У Вінниці померла талановита вчителька, яка гуртувала краєзнавців
Детальніше
У Бершаді передчасно помер талановитий викладач професійного ліцею
У Бершаді передчасно помер талановитий викладач професійного ліцею
Детальніше