Пам’ять загиблих героїв вшанували у кафедральному соборі Вінниці

Пам’ять загиблих героїв вшанували у кафедральному соборі Вінниці

10:54 02.04.2021

Духовенство та віряни зібрались 1 квітня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці аби вшанувати пам'ять та помолитись за дев'ятьох воїнів, які загинули у районі проведення ООС у березні.

Йдеться про Володимира Онопрієнко, Олександра Пекура, Віктора Пасєку, Андрія Грабара, Кирила Биковського, Сергія Коваля, Сергія Барнича, Максима Абрамовича та Сергія Гайченко.

Заупокійну молитву очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. До Архіпастиря, духовенства і вірян звернувся керівник регіонального представництва Українського інституту національної пам'яті Богдан Галайко, - інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Після панахиди до Меморіальної дошки на честь загиблих героїв були принесені лампади в пам'ять про загиблих військовослужбовців.

Нагадаємо, у Вінниці молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше