Одиноким літнім вінничанам роздали продуктові бокси від "Карітас-Спес-Вінниця"

Одиноким літнім вінничанам роздали продуктові бокси від "Карітас-Спес-Вінниця"

14:26 20.06.2024

20 червня відбулася чергова видача продуктових боксів вразливим категоріям вінничан від релігійної місії "Карітас-Спес-Вінниця". Отримати допомогу прийшли 75 одиноких пенсіонерів віком понад 70 років.

Це ті люди, які одержують соціальну послугу "Догляд вдома" від Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування.

Вінничани, яким ми сьогодні роздали продуктові набори, - це підопічні нашого Терцентру. Щотижня їх навідують соціальні робітники. Ті, кому дозволяє стан здоров’я, прийшли сьогодні отримати допомогу особисто. Така акція проводиться далеко не вперше. Важливо, що допомагаємо ми і тим одиноким підопічним закладу, які проживають у приєднаних селах, - говорить завідувачка відділення соціальної допомоги вдома міського терцентру Лілія Христянко.

Підопічним закладу від "Карітас-Спес-Вінниця" роздали бокси з крупами, консервами, солодощами, макаронами, питною водою та іншим.

Це вже всьоме за цей рік ми підтримуємо підопічних Терцентру. Також набори з найнеобхіднішим видаємо й іншим вразливим категоріям населення: сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, багатодітним родинам. Це гуманітарна допомога від наших закордонних благодійників, які підтримують українців і нашу громаду, - зауважив очільник "Карітас-Спес-Вінниця" Євген Маркевич.

Вперше отримує таку допомогу 75-річна пані Людмила.

Я тільки два тижні тому записалася до Терцентру. Мені порадила це зробити сусідка, адже я живу сама, дітей та чоловіка у мене немає. Тепер до мене приходить соціальна робітниця. Саме вона мені зателефонувала і запропонувала отримати таку допомогу. Я вдячна працівникам Терцентру та всім благодійникам, - говорить Людмила.

Прийшла отримати продуктовий набір і пані Меланія, якій 76 років.

Я пропрацювала 54 роки в медицині, зараз на пенсії. Будь-яка допомога дуже важлива. Пенсія у мене невелика, але я намагаюся допомагати й іншим. Наприклад, в міру можливостей здаю кошти для підтримки будинків для похилих людей, дитячих будинків, - розповідає пані Меланія.

Дізнатися більше про послугу "Догляд вдома" Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування можна за адресою: вул. Соборна, 50 або за номером телефону: (0432) 67-05-64.

Нагадаємо, літнім малозабезпеченим вінничанам роздали допомогу від релігійної місії "Карітас-Спес-Вінниця". Отримали продуктові набори та гігієнічні засоби від благодійників 30 отримувачів соціальної послуги "Догляд вдома" Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування.

Читайте також

Жителі Писарівського округу допомагають пораненим військовим
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше