Бельгія рішуче налаштована щодо співпраці з Вінницею

Нові інвестиції. Бельгія рішуче налаштована щодо співпраці з Вінницею

15:54 14.08.2020
26

Нaдзвичaйний і Повновaжний Посол Королівства Бельгія в Україні сьогодні, 14 серпня 2020, завітав до Вінниці.

Зранку амбасадор зустрівся з мером міста і секретарем міськради Павлом Яблонським. Обговорювали, зокрема, можливості подальшої співпраці та залучення інвестицій. За враженнями Алекса Ленартса, Вінниця – місто, яке розвивається швидкими темпами та разюче вирізняється на фоні інших українських міст. І Бельгія рішуче налаштована на співпрацю.

посол Королівства Бельгія в Україні у Вінниці

Зараз я шукаю нові ніші для інвестицій, а Вінниця має дуже великий потенціал. У вас тут гарні школи, гарні ВНЗ і високоосвічені люди. Коли хочеш інвестувати, найважливіше – це людський ресурс. Тож я відкритий до перемовин з вашою командою стосовно інвестицій, в якому можливо секторі може відбуватися наша співпраця і куди можна інвестувати. Наше партнерство стосуватиметься економіки та культури, — зазначив Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс.

Міський голова Сергій Моргунов, наголосив: Вінниця відкрита, і його команда готова до співпраці з міжнародними партнерами.  Для них вже не перший рік діють спеціальні програми підтримки і супроводу. Як результат, вінницька економіка динамічно розвивається, як і 3 її індустріальні парки. На їхній території вже працюють єдиний в Україні завод з виготовлення сонячних панелей, виробництво холодильного обладнання для продуктів харчування, та починається будівництво  заводу Хед з виготовлення обладнання для зимових видів спорту. Сергій Моргунов переконаний: Вінниці є що запропонувати бельгійським інвесторам. Адже вона не лише найкомфортніше для проживання місто в державі.

Посол Королівства Бельгія в Україні у Вінниці з мером Сергієм Моргуновим

У нас машинобудування достатньо ще є і нове будується. Аграрний сектор міг би бути цікавий для бельгійських інвесторів. Ми повністю супроводжуємо інвестора, у нас нульова толерантність до корупції — це принципове питання, — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Читайте також
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 21 вересня 2020 року
Місто
2
Випуск новин ВІТА за 21 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 21 вересня 2020 року
Місто
22
Новини 13:00 за 21 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Місто
9
На Шепеля стався прорив мережі водопостачання
Перекрили смугу руху у напрямку центру міста. У Вінниці на вулиці…
Вінниця
Шепеля
водоканал
проривводи
перекриттяруху
Детальніше
Місто
16
«Париж» у Вінниці. На Стрілецькій встановлюють репліку Ейфелевої вежі
На перехресті між вулицями Київська та Стрілецька почали встановлювати…
Вінниця
ейфелевавежа
вежа
київська
СТрілецька
Детальніше