“Нива” (Вінниця) зіграла в нічию з аматорським клубом - чотири забитих голи не зарахували

10:26 08.02.2021

В першому контрольному поєдинку цієї зими “Нива” (Вінниця) приймала провідний аматорський клуб нашого міста “ЯСКО”.  Нещодавно ці колективи зустрічалися в рамках зимового Кубка Вінниці. Тоді матч завершився миром (3:3), що дало можливість нивівцям посісти перше місце.

Цього разу підопічні Володимира Циткіна вийшли на поле в такому складі: Карабін (в), Пастушенко, Т. Брижчук, Попов, Громок, Браславський та гравці на перегляді. В другому таймі на заміну вийшли Загорулько, Зугравий, Сербул, Підопригора, Підгаєцький, Калітов і футболісти на перегляді, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Перший тайм виявився дуже цікавим. Окрім низки гольових моментів, було забито навіть три м’ячі (два – у ворота “ЯСКО”, один – у нивівські). Але всі суддя скасував через офсайди.

Майже весь другий тайм профі тиснули на ворота аматорів, але вразити їх так і не вдалося. А ось в кінцівці гри воротарю “Ниви” на перегляді (він раніше вже виступав у нашій команді!) двічі вдалося потягнути небезпечні удари суперника, а ще одного разу флагману вінницького футболу після пострілу із близької відстані відверто пощастило, - додають у пресслужбі.

Втім, на фініші гри “Нива” могла й вирвати перемогу. Але рефері знову не зарахував забитий м’яч через положення поза грою. Отже, у підсумку - нічия 0:0 за досить цікавої гри.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) зіграє з аматорським клубом.