“Нива” (Вінниця) завершила сезон перемогою над львівськими “Карпатами”

12:47 14.06.2021

В останньому турі чемпіонату України з футболу (2 ліга) вінницька “Нива” зіграла у Львові проти львівських “Карпат”. Нині ця команда, яка складається із молоді, є аутсайдером групи “А”. Перемога в гостях давала можливість вінницьким футболістам фінішувати на шостому місці турнірної таблиці.

Наша команда вийшла на поле у такому складі: Гурідов, Браславський, Попов, Хохлов, Сербул, Маляренко, Петрук, Борячук, Зеленевич, Георгієв, Загорулько. В запасі залишилися: Карабін, Подкуйко, Бондар, Гемега, Громок, Загробський, Кучер.

Господарі непогано почали матч. На 19-й хвилині капітан “Карпат” Бичек потужно пробив. Але воротар “Ниви” Гурідов був на місці й перевів м’яча на кутовий, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Згодом вінницька “Нива” перехопила ініціативу і почала тиснути на ворота суперника. На 29-й хвилині після подачі кутового львів’янин Калинчук ледь не зрізав м’яча у власні ворота. Через кілька хвилин нивівець Георгієв із лінії карного майданчика розрядив свою гармату. Голкіпер Горох у відчайдушному стрибку намагався ліквідувати небезпеку. Він не дотягнувся до м’яча. Але шкіряна куля пройшла в кількох сантиметрах від стійки воріт.

“Нива” ще до перерви спромоглася відкрити рахунок. Після удару Загорулька м’яч влучив в поперечину, відскочив у поле. І Маляренко на 39-й хвилині проштовхнув його у сітку. 1:0!

Після перерви гра йшла на зустрічних курсах. “Карпатам” вже не було що втрачати й вони намагалися створювати небезпечні атаки. “Нива” нібито діяла в захисті обережно. Але на 62-й хвилині наша команда допустила небезпечний прорив з лівого флангу Радемицького, який щойно вийшов на заміну. Він увірвався в карний майданчик і в боротьбі із захисником Хохловим розстріляв наші ворота. На жаль, 1:1.

Після цього гра ще більше пожвавилася. На 65-й хвилині гравець “Карпат” Лісовик з близької відстані міг вивести господарів поля вперед в рахунку – вдарив вище воріт. В схожій ситуації захисник “Ниви” Хохлов влучив точно в руки голкіперу Гороху.

Все ж на фініші поєдинку нашій команді вдалося втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Як нерідко бувало в поточному сезоні, це вдалося після розіграшу стандартного положення. На 81-й хвилині після кутового удару перемогу нашій команді приніс Зеленевич. Отже, 2:1 на користь “Ниви”, яка посідає шосте місце за підсумками сезону.

Нагадаємо, вінницька "Нива" в гостях забила три сухих м’ячі "Рубікону".

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024