Над вінницьким вокзалом приспустили стяг у пам'ять про загиблих пасажирів
“Укрзалізниця” приспустила стяги над усіма вокзалами країни на знак пам’яті про пасажирів, чиє життя забрав ворог, атакувавши 27 січня пасажирський поїзд БпЛА.
Про це 28 січня інформують в “Укрзалізниці”.
Сьогоднішня хвилина мовчання — в пам'ять і про наших воїнів, і про жахливу трагедію вчора — вбитих росією наших пасажирів. Протягом усього дня флагманські поїзди, які за традицією відправляються під музику, вирушатимуть у рейси в тиші, - йдеться у повідомленні.
російські війська атакували пасажирський потяг сполученням "Чоп — Харків — Барвінкове" біля села Язикове Барвінковської тергромади Ізюмського району 27 січня. Два влучання було зафіксовано біля поїзду, ще одне — у сам вагон. Це спровокувало пожежу. На той момент у потязі перебувало понад 155 пасажирів.
Після російської атаки на залізниці у Барвінківській громаді Харківської області виявили тіла чотирьох загиблих та фрагменти тіл людей.
Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Продовжуємо рух із пам'яттю та болем в серці, - додають залізничники.
Нагадаємо, російські ударні БпЛА атакували Сумщину. У Шосткинському районі спалахнули пожежі, горів легковий автомобіль.





