На Вишеньці дві водійки "не поділили" дорогу

На Вишеньці дві водійки "не поділили" дорогу

12:35 29.01.2021

Напередодні, 28 січня, камери Ситуаційного центру зафіксували дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась на перехресті вулиць Келецької та Миколи Ващука.

Як повідомляють у Ситуаційному центрі, водійка автомобіля Toyota, повертаючи ліворуч, не надала перевагу у русі зустрічному автообілю "ЗАЗ". Машини отримали пошкодження.

На щастя, жінки, що були за кермом обох автівок, не постраждали. До місця пригоди було викликано патрульну поліцію. Врешті решт, після з’ясування усіх обставин, кермувальниця Toyota отримала протокол, - інформують у центрі.

Нагадаємо, Смертельна ДТП в Гайсинському районі: загинув водій Skoda, який "врізався" у вантажівку

Читайте також

На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту відкрили кримінальне провадження
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту: відкрили кримінальне провадження
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше