На Вінниччині офіційно зареєстрували понад 183 тисячі переселенців

На Вінниччині офіційно зареєстрували понад 183 тисячі переселенців

13:34 04.07.2022

За попередню добу у Вінницькій області транзитом розміщено 73 особи, з них 58 дітей. Біженці перемістились з Донецької, Запорізької, Херсонської, Київської, Луганської, Миколаївської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської областей, зокрема з міст: Одеса, Прилуки, Буча, Мелітополь, Слов'янськ, Волноваха, Ізюм, Вишневе тощо.

На постійному проживанні з 24 лютого перебуває 176 130 переселенців, з них 1 474 – маломобільних та 55 777 дітей. Вільних місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб – 1 375.

Станом на 4 липня органи соціального захисту на Вінниччині 183 711 особам видали довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщених осіб, з них - 7 694 скасували у зв’язку з поверненням на постійне місце проживання, — повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, протягом липня у Вінниці відбудеться багато активностей для дітей, які вимушено переїхали до Вінниці. Малеча зможе поплавати на SUP-дошках і байдарках, відвідати мотузковий парк і навіть вилізти зі спорядженням на скелю Каспіча.

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше