На Старому місті у Вінниці автомобіль без водія в’їхав у зупинку

На Старому місті у Вінниці автомобіль без водія в’їхав у зупинку

11:20 05.10.2021

Подія сталась 1 жовтня на вулиці Данила Нечая у Вінниці. Камери Ситуаційного центру зафіксували, як неналежно припаркований автомобіль самовільно почав рухатися. В результаті, Оpel покотився та в’їхав у зупинку громадського транспорту.

Про це інформує Ситуаційний центр Вінниці.

Водій не вжив заходів щодо належної фіксації транспортного засобу, що призвело до його самовільного руху. Автомобіль Opel покотився в бік зупинки громадського транспорту. Від удару було пошкоджено скло посадкового павільйону, - йдеться в публікації.

Інформацію про подію одразу передали до Муніципальної варти. Інспектори розшукали власника автівки та склали на нього адмінпротокол за пошкодження комунального майна.

Нагадаємо, Поблизу Браїлова водій FIAT в'їхав у дерево та застряг у авто

Читайте також

Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
ДТП у Гайсині літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
ДТП у Гайсині: літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше