На Миколая вінницькі школярі підготували для військових святкові гостинці

На Миколая вінницькі школярі підготували для військових святкові гостинці

11:02 06.12.2024

Дитячий волонтерський центр «VinPatriot» не зупиняє свою благодійну діяльність. Напередодні Дня святого Миколая юні активісти почали готувати подарунки для військових, які проходять лікування та реабілітацію у вінницьких закладах охорони здоровʼя. Таким чином, діти висловлюють вдячність та повагу тим, хто щоденно ризикує життям заради безпеки та незалежності України.

Діти ретельно підійшли до підготовки гостинців: вони власноруч виготовили листівки зі словами подяки, побажаннями здоров'я та швидкого одужання. Також волонтери «VinPatriot» додали до подарунків солодощі, фрукти та інші приємні сюрпризи, які, на їхню думку, нагадають військовим про домашнє тепло та затишок.

Ми сприйняли ідею підтримати наших воїнів з особливим трепетом і відповідальністю. Взяли на себе організацію збору подарунків та формування пакунків, доклавши всіх зусиль до цієї благородної справи. Це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто відстоює нашу свободу, — поділилася школярка Олександра.

Напередодні Дня святого Миколая діти самостійно передали пакунки до медичних закладів, де зараз проходять лікування та відновлення військовослужбовці.

Дитячий волонтерський центр «VinPatriot» продовжує відігравати важливу роль у вихованні громадянської свідомості серед молоді, мотивуючи її до активної участі в житті громади. Ця ініціатива є ще одним проявом підтримки від наших юних громадян, які не тільки шанують наших Захисників, а й конкретними діями підтверджують це, — розповіла головна спеціалістка відділу виховання та позашкільної роботи Антоніна Пастушенко.

Нагадаємо, у Міжнародний день волонтера міський голова Вінниці привітав тих, хто несе цю благодійну місію у громаді в такий важкий для країни час. Наші волонтери допомагають фронту, плетуть сітки, готують їжу оборонцям, забезпечують необхідним нужденних.

Читайте також

Троє азовців проти сорока ворогів у день народження Героя Вінниця вшанує пам'ять Юрія Поліщука
Троє азовців проти сорока ворогів: у день народження Героя Вінниця вшанує пам'ять Юрія Поліщука
Детальніше
Понад рік вважався зниклим безвісти загинув 37-річний бойовий медик із Бершадщини
Понад рік вважався зниклим безвісти: загинув 37-річний бойовий медик із Бершадщини
Детальніше
У Вінниці порадять мамам, як підтримати дитину перед навчальним роком
У Вінниці порадять мамам, як підтримати дитину перед навчальним роком
Детальніше
День жалоби Київ під ударом всю ніч, вже відомо щонайменше про 12 загиблих
День жалоби: Київ під ударом всю ніч, вже відомо щонайменше про 12 загиблих
Детальніше
Калинівська громада вшанувала пам'ять командира взводу важких дронів Олександра Коломійця
Калинівська громада вшанувала пам'ять командира взводу важких дронів Олександра Коломійця
Детальніше
Мріяв про одужання батька Вінниця прощається із захисником Андрієм Мовчаном
Мріяв про одужання батька: Вінниця прощається із захисником Андрієм Мовчаном
Детальніше