На Хуторі Шевченка влаштували прибирання у лісосмузі

На Хуторі Шевченка влаштували прибирання у лісосмузі

15:10 05.04.2024

У Вінниці на Хуторі Шевченка 4 квітня провели весняну толоку.  До акції долучилися понад 40 людей: представники Асоціації органів місцевого самоврядування, голови квартальних комітетів та небайдужі жителі Хутора Шевченка. Приводили до ладу лісосмугу на вулиці Гуцала.

Впорались активісти приблизно за дві години. Організатори зазначають, за останні роки цю територію прибирають вдруге. Якщо у 2022 році на території цієї зеленої зони зібрали майже 150 мішків, то учора – понад 70 пакетів сміття. 

Загалом, як зазначає голова Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниці Наталія Панчук, цього року планують прибрати понад 130 локацій. На понад 80 з них толоки уже відбулися. 

Весняне прибирання триватиме до травня. Вінничан, які мають таку можливість, закликають долучатися до міських толок та спільними зусиллями зробити наше місто чистішим, охайнішим та більш екологічним. 

Наступна толока 13 квітня — долучайтесь

Наступна толока запланована на 13 квітня. Прибиратимуть територію зеленої зони в мікрорайоні Корея: від вулиці Праведників світу і до вулиці Генерала Арабея (ліс).

Якщо мешканці бажають долучитися до цих толок, то більш детальну інформацію можуть отримати за номером телефону: 067-79-16-377.

Толока стартує о 10:00. Збір на вул.Праведників світу, 45, житловий комплекс «Greens».

Нагадаємо, сквери, дитячі майданчики, території біля ставків та інші місця загального користування цими вихідними прибиратимуть в межах акції «Я за чисте довкілля» жителі Вінницько-Хутірського округу. Щоб прибирання пройшло швидше, долучитися до нього запрошують усіх небайдужих жителів округу.

Читайте також

У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
Реагування на звернення вінничан – пріоритет роботи Асоціації органів самоорганізації населення
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
У Вінниці триває розробка Плану управління відходами у громаді
Детальніше
У Вінниці покарали порушника, який зливав рідкі відходи на дорогу
Детальніше