На дорогах Вінниці оновлюють розмітку

На дорогах Вінниці оновлюють розмітку

14:26 12.04.2021
30

З весняним потеплінням комунальні служби почали наводити лад на дорогах. Наприкінці березня очищали прибордюрну частину доріг міста від бруду, піску та відсіву, які накопичились після зими. А з минулого тижня у Вінниці почались роботи з поновлення дорожньої розмітки. Її наносять на пішохідних переходах, роздільних смугах, острівках безпеки тощо.

Роботи стартували з центру міста. Наразі вже частково поновлена розмітка на вулицях Пирогова та Соборній. Наступні вулиці, де проводитимуть роботи – вул. Магістратська, Князів Коріатовичів тощо.

Загалом цієї весни буде оновлено  250 кілометрів поздовжньої та 27 тис. м.кв. поперечної розмітки. Будимо також відновлювати розмітку на велосипедних та велопішохідних смугах, наноситимемо піктограми, – каже виконуючий обов'язки директора  Вінницького КП  “Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху” Сергій Чернов.

Поновлення розмітки важливе для підвищення безпеки всіх учасників руху. Адже чим чіткіше виглядає дорожня розмітка, тим краще її бачить водій. Всі роботи з поновлення розмітки будуть намагатися провести у найкоротші терміни, але швидкість залежатиме від погодних умов.

Нагадаємо, Вінниччина отримає 748 мільйонів на дороги.

Читайте також
На Вінниччині профінансують 34 проєкти у сфері дорожнього господарства
Детальніше
У Вінницькому районі повалені дерева перекрили дороги
Детальніше
У Вінниці капітально ремонтують дорогу по вулиці Гагаріна
Детальніше
Автошляхи Вінниччини звільнили від повалених вітром дерев
Детальніше
У Вінниці закінчують ремонтувати Сабарівське шосе
Детальніше
Ремонтують дорогу Вороновиця - Тиврів - Шаргород
Детальніше