На чемпіонаті зі спортивного орієнтування вінничани вибороли вісім нагород

12:42 11.05.2023

Нещодавно п’ять вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 брали участь у складі збірної команди України на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Наші земляки отримали 8 медалей різного ґатунку.

Турнір проходив у місті Чернівці, де протягом чотирьох днів, близько 600 учасників змагались у довгих та складних дистанціях. На чемпіонаті були спортсмени з 21 області України, включаючи:

• Одеську.

Як розповіла тренерка МДЮСШ № 2 Людмила Пронтішева, в перший день змагань на короткій дистанції наші спортсмени вибороли 4 медалі. Золоті нагороди здобули Владислав Жуковський та Катерина Дзема, "срібло" та "бронзу" - Маргарита Качанівська.

У другий день змагань були естафети, де змагались понад 25 команд. Дві наші команди здобули призові місця, - зазначає тренерка Людмила Пронтішева.

Так, команда в складі якої були спортсмени МДЮСШ №2 - Владислав Жуковський, Артем Жуковський та Гліб Козловський вибороли "золото", а Юлія Денисюк у складі жіночої команди здобула "бронзу". У четвертий день змагань був спринт, де Владислав Жуковський посів першу сходинку п’єдесталу, Катерина Дзема - другу.

Спортсмени МДЮСШ №2 у складі збірної команди Вінницької області вибороли 9 загальнокомандне місце серед 27 команд представлених на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Наша школа гідно представила місто та область на Всеукраїнському рівні. Не зупиняємось на досягнутому і працюємо далі! - зауважує Людмила Пронтішева.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, додав, що міські школи дуже потужні та задають високу конкуренцію на Всеукраїнському рівні.

Згідно з останнім дослідженням Міжнародного республіканського інституту - IRI Ukraine, Вінниця займає перше місце в рейтингу якості надання спортивних послуг нашими закладами. А отже, це свідчить про високий стандарт і ефективну організацію спортивної інфраструктури в місті. Результати цього дослідження підтверджують, що Вінниця дбає про своїх мешканців та створює сприятливі умови для заняття спортом, розвитку молоді та підтримки спортивних досягнень, - говорить Сергій Краєвський.

Нагадаємо, у польському містечку Замость на Чемпіонаті Європи серед дорослих, юніорів та юнаків, Міжнародні змагання "Меморіал Здіслава" зі спортивної радіопеленгації команда вінницького регіону здобула друге командне місце та нагороджена Кубком. У складі Національної збірної України виступали вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. В підсумку змагань, вони додали до своєї призової скарбнички - п'ять золотих, три срібні та три бронзові медалі.

Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань