На 5 прибудинкових територіях багатоповерхівок Вінниці розпочався капремонт контейнерних майданчиків

На 5 прибудинкових територіях багатоповерхівок Вінниці розпочався капремонт контейнерних майданчиків

12:06 19.03.2021
164

​Загалом на цей рік планується капітальний ремонт контейнерних майданчиків на 15 прибудинкових територіях у Вінниці. Один уже завершили, ще на п’яти роботи розпочаті. Це висотки за адресами Матроса Кішки, 59; Лялі Ратушної, 128; Гонти, 43; будинки по вул. Литвиненко-Вольгемут, 31 та 32.

При проведенні капремонту контейнерні майданчики встановлюються у новому форматі – вони огороджені, мають накриття. Крім того, до них обмежено доступ сторонніх осіб – зайти всередину можуть тільки представники обслуговуючих компаній або голови ОСББ та працівники "ЕкоВіну", які вивозять сміття.

Вперше у такому форматі в якості "пілотного" проєкту ми збудували контейнерний майданчик позаторік по вул. Коріатовичів, 155. В процесі експлуатації цей формат показав свою ефективність і доцільність, тому уже в 2020-му ми їх встановили 11 в різних мікрорайонах багатоповерхової забудови. В цьому році перший із запланованих об’єктів також завершили – це будинок ОСББ по вул. Дубовецькій, 35, - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман. - Ми його робили за програмою співфінансування із мешканцями. Загальна вартість робіт і матеріалів склала 57 тисяч гривень. Він невеликий, розрахований на 4 контейнера. Жителі виявили бажання, щоб майданчик був повністю закритим і відкривався з допомогою магнітних ключів.

Роман Фурман також додає що в більшості випадків, особливо, якщо багатоповерхівка межує з приватним сектором, при проведенні капремонту контейнерних майданчиків обов’язково додається окреме відділення для великогабаритного сміття. Яке вивозиться за відповідним графіком і періодичністю. Це гілля, рештки рослинного походження, меблі тощо – все те, що не вміщується у звичайний контейнер. Тому, щоб жителі не складували такі відходи біля контейнерів, і робиться додаткове відділення.

Нагадаємо, Чи буде капремонт у тій чи іншій багатоповерхівці, вінничани можуть дізнатися на онлайн-мапі

Читайте також
У 15 вінницьких багатоповерхівках встановили системи контролю параметрів послуг
Детальніше
У Вінниці в багатоповерхівці облаштували бомбосховище
Детальніше
У Немирові під час ремонту обвалилась частина мосту - рух перекрили
Детальніше
У Вінниці капітально ремонтують прибудинкову територію по вулиці Миколайчука
Детальніше
В 13 вінницьких будинках з початку року капітально відремонтували інженерні мережі
Детальніше
У Вінниці з початку року створили 18 ОСББ
Детальніше