Міжрегіональний ГумШтаб відправив допомогу де окупованому Херсону

Міжрегіональний ГумШтаб відправив допомогу деокупованому Херсону

19:36 01.02.2023

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив третій гуманітарний вантаж у Херсон. До формування допомоги долучилися депутати обласної та Вінницької міської рад, підприємці та жителі громад Вінниччини.

До Херсону повезли крупи, цукор, воду, молоко. Не забули координатори про фрукти й овочі. Також цього разу з прифронтового регіону просили більше борошна. Його розвезуть по пекарнях, де випікають хліб військовим та місцевим мешканцям.

Міжрегіональний вінницький Гумштаб передає допомогу херсонському Гумштабу. Усе, що потрібно мешканцям. До сипучих продуктів додали різносоли й мішки з овочами. В переліку: морква, буряк, цибуля. Провізії вистачить аби господині могли приготувати різноманітні страви. Окремо в ящики запакували яблука, подбали й про запас питної води. Враховуючи постійні обстріли й відсутність можливості всюди проїхати великою фурою, координатори напрацювали власний механізм адресної доставки їжі людям, - каже керівник Херсонського гуманітарного штабу Анатолій Потапов.

Крім продуктів харчування, також відправили кілька буржуйок - для підвалів, в яких місцеві ховаються під час обстрілів.

Знаючи потребу деокупованого регіону і масштаби необхідної допомоги, координатори Гумштабу співпрацюють з підприємцями Вінниччини й таким чином всім гуртом вдається збирати життєво необхідний вантаж.

Потреба була і в засобах гігієни. Для крихіток, які там залишились і народились повезуть упаковки з памперсами, а ще молочну продукцію. На Херсон їде вже третій такий вантаж від Гумштабу, загалом це понад 60-тонн провізії.

Такі прості речі, як продукти харчування, дуже потрібні у місті, яке продовжує нищити росія. І кожен вантаж який вдалось зібрати - у Херсоні на вагу золота.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив чергову партію допомоги для вінницьких військовослужбовців, які перебувають на фронті. Зібрали все необхідне для облаштування окопів та обігріву наших захисників та захисниць.

Читайте також

У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше
Відвідали музеї та театри: для діток з Вороновицької громади провели профорієнтаційний захід
Детальніше
Ще 15 «мавіків» та 80 тисяч сухих душів відправили з Вінниці військовим на фронт
Детальніше
Вогневі групи вінницької ППО отримали десять позашляховиків
Детальніше
«Знайди себе»: школярі Вороновицької громади відвідали театри, музеї та радіо
Детальніше