Міжнародний Комітет "Червоного Хреста" доправив у Вінницю гумвантаж

Міжнародний Комітет "Червоного Хреста" доправив у Вінницю гумвантаж

17:46 18.05.2022
53

Вчора, 17 травня, надійшов черговий вантаж, який розподілять у 13 Центрів розміщення внутрішньо переміщених осіб. У пакунках є все необхідне для підтримання санітарно-гігієнічних умов у шелтерах, а саме: постільна білизна, туалетний папір, засоби для миття підлоги, посуду та пральні порошки.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Найбільша увага Комітету наразі акцентована на сході України, але ми постійно намагаємось допомогти і вимушеним переселенцям на територіях, де не ведуться активні бойові дії. Це вже наш другий транш допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають у Вінницькій громаді. За нашими підрахунками, цієї гуманітарної допомоги вистачить на більше ніж дві тисячі людей, - розповідає представник Міжнародного Комітету "Червоного Хреста" у Вінниці Джі-Су Кім.

гумвантаж

Це вже не перша гуманітарна допомога від організації Міжнародного Комітету "Червоного Хреста", додає директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. Днями очікують на ще один транш.

Ми вже не вперше зустрічаємось з представниками "Червоного Хреста", адже вони активно долучаються до допомоги внутрішньо переміщеним особам, які зараз проживають як в транзитних центрах розміщення, так і в постійних. Ми вже отримували від комітету 2440 продуктових наборів, частково ці набори вже передані до центрів. Ми дякуємо за вагому допомогу і знаємо, що це не останній транш, днями очікуємо техніку, яка стане дуже у нагоді шелтерам для створення комфортного побуту для внутрішньо переміщених осіб, - каже Оксана Яценко.

Нагадаємо, 2 травня у Вінницю прийшов перший транш гумдопомоги від Міжнародного Комітету Червоного Христа. 40 тонн вантажу призначені для переселенців.

Читайте також

Відпочинок для малечі
Відпочинок для малечі
Детальніше
130 днів рашистського терору в Україні ситуація на фронті
130 днів рашистського терору в Україні: ситуація на фронті
Детальніше
Обстріли мирних міст рашистами та знищена російська військова база ситуація на 130 день війни
Обстріли мирних міст рашистами та знищена російська військова база: ситуація на 130 день війни
Детальніше
Прикордонник вимагав 10 тисяч в ухилянта за втечу з країни
Прикордонник вимагав 10 тисяч в ухилянта за втечу з країни
Детальніше
Ситуація на фронті Завершуються рятувально-пошукові роботи зруйнованого рашистами ТЦ у Кременчуці
Ситуація на фронті: Завершуються рятувально-пошукові роботи зруйнованого рашистами ТЦ у Кременчуці
Детальніше
Біженки у Вінниці проводять заняття з йоги
Біженки у Вінниці проводять заняття з йоги
Детальніше