Місто готове до опалювального сезону на 100% - "Вінницяміськтеплоенерго"

Місто готове до опалювального сезону на 100% - "Вінницяміськтеплоенерго"

13:09 20.09.2022

Щороку "Вінницяміськтеплоенерго" проводить підготовку до опалювального сезону, яка триває з квітня по жовтень. Однак, цьогоріч готовність до початку опалювального періоду відбувалась у важких умовах воєнного часу.

Під час міжопалювального періоду у цьому році теплопостачальне підприємство провело ремонтно-профілактичні та налагоджувальні роботи у:

  • 48 котельнях,
  • 63 центральних теплових пунктах,
  • 418 індивідуальних теплових пунктах,
  • 1445 теплових камерах.

Одночасно відбулися гідравлічні випробування теплових мереж, загальною протяжністю 175 км у двотрубному виконанні. Були проведені роботи з планової повірки приладів обліку теплової енергії, природного газу, електричної енергії та холодної води. Роботи з реконструкції тепломереж було проведено на 16 ділянках, і до речі, на шести ділянках роботи із заміни аварійних мереж наразі ще тривають, - повідомляє "Вінницяміськтеплоенерго".

Вінниця готова на 100%

Цьогоріч готовність до початку опалювального періоду 2022-2023 рр. відбувалась у важких умовах воєнного часу. Але "Вінницяміськтеплоенерго", не зважаючи на складні обставини, зуміло гідно підготуватися до початку опалювального сезону на 100% і за результатами перевірки, яка проводилась з 13 по 15 вересня за участю представників Управління Держенергонагляду у Вінницькій області, відповідно до "Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду", затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, отримало Акт готовності до роботи в опалювальний період 2022-2023 рр.

Удосконалюватимуть технології теплопостачання

Також зауважимо, що теплопостачальне підприємство не зупиняється на досягнутому і вже розпочинає формувати Комплексний план організаційно-технічних заходів на наступний рік щодо удосконалення технології теплопостачання та підготовки теплового господарства підприємства до роботи в осінньо-зимовому періоді 2023-2024 рр.

Нагадаємо, у департаменті житлового господарства наголосили, що для того, аби повноцінно підготуватись до опалювального сезону - розпочинати слід вже зараз. Мешканці багатоповерхівок мають відповідально поставитись до підготовки власних помешкань до холодів

Читайте також

Вінницька область підключить три когенераційні установки у межах підготовки до зими
Вінницька область підключить три когенераційні установки у межах підготовки до зими
Детальніше
Допомогу від міста-побратима Карлсруе отримають лікарні й “Вінницяміськтеплоенерго”
Допомогу від міста-побратима Карлсруе отримають лікарні й “Вінницяміськтеплоенерго”
Детальніше
Подачу тепла в житлові будинки Вінниці завершать 28 березня
Подачу тепла в житлові будинки Вінниці завершать 28 березня
Детальніше
Вінницька область у ТОП-10 регіонів, де найбільше закуповують дрова
Вінницька область у ТОП-10 регіонів, де найбільше закуповують дрова
Детальніше
Чому після зими на дорогах з’являються ями і як морози руйнують дороги
Чому після зими на дорогах з’являються ями і як морози руйнують дороги
Детальніше
Якщо довіряти прогнозам погода в останній день зими на Вінниччині може здивувати
Якщо довіряти прогнозам: погода в останній день зими на Вінниччині може здивувати
Детальніше