Міський голова Вінниці подякував Уряду Німеччини за підтримку

Міський голова Вінниці подякував Уряду Німеччини за підтримку

10:21 27.12.2022

Вінницький міський голова разом із колегами оглянули перший транш допомоги, який днями прибув від Міністерства закордонних справ Німеччини та Посольства Німеччини в Києві.

Головне призначення гуманітарного вантажу – допомогти громаді пережити складну зиму. З наступною поставкою має надійти й інша частина допомоги, яка доповнить те, що є, зазначив на своїй сторінці у фейсбук Сергій Моргунов.

Обговорили, як завдяки отриманому можемо покращити муніципальні пункти незламності та пункти приготування їжі. Слід бути готовими до будь-яких сценаріїв, коли у разі надзвичайної ситуації потрібно буде зігріти та нагодувати чимало людей, – додав Сергій Моргунов.

Він подякував Уряду Німеччини, яка підтримує Україну з перших днів російського вторгнення.

Міський голова Вінниці подякував Уряду Німеччини за підтримку

рф цілеспрямовано знищує енергетичну інфраструктуру нашої країни. У ці складні часи україно-німецьке партнерство є свідченням справжньої солідарності. Німеччина пліч-о-пліч з нами й у боротьбі з холодом. Переконаний, що разом ми переможемо ворога на всіх фронтах, – написав міський голова.

8 тонн гуманітарної допомоги

23 грудня за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві, а також Німецького товариства міжнародного співробітництва “GIZ”, до Вінниці прибуло понад 8 тонн гуманітарної допомоги. До її складу ввійшли: 

  • намети з підігрівом та лампами, 
  • біотуалети, 
  • модульні кухні, 
  • радіоприймачі, 
  • вогнегасники, 
  • спальні мішки, 
  • розкладачки, 
  • подушки, 
  • подовжувачі
  • інші технічні засоби.

Нагадаємо, 23 грудня, за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», до Вінниці прибуло понад вісім тонн гуманітарної допомоги з Німеччини.

Читайте також

Війна вийшла за межі російський дрон розніс квартиру в румунському Галаці
Війна вийшла за межі: російський дрон розніс квартиру в румунському Галаці
Детальніше
Дрони, генератори та допомога дітям на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Дрони, генератори та допомога дітям: на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Детальніше
Вінниця посилює парк спецтехніки новим обладнанням для прибирання та підвезення води
Вінниця посилює парк спецтехніки новим обладнанням для прибирання та підвезення води
Детальніше
Пів мільярда для фронту Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Пів мільярда для фронту: Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Детальніше
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Детальніше
Громада підтримує родини Героїв Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Громада підтримує родини Героїв: Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Детальніше