Міські бібліотеки у Вінниці відновлюють повноцінну роботу

Міські бібліотеки у Вінниці відновлюють повноцінну роботу

17:20 09.05.2022

Сьогодні, 9 травня, Вінницька міська централізована бібліотечна система відновлює свою роботу у повному обсязі. У планах проведення гурткової та масової роботи, доступ до інформаційних ресурсів Інтернет та безкоштовний WI-FI.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З сьогоднішнього дня бібліотеки Вінниці відновлюють свою роботу у повному обсязі. Тепер тут можна не лише взяти книгу додому та насолоджуватись читанням, а й долучитись до занять у гуртках. Адже чимало вінничан вже засумували за майстер-класами, поетичними вечорами, конкурсами, які проходять у бібліотеках. Під час відвідування гуртків можна вивчати іноземні мови, покращувати свої вміння у роботі з комп’ютером, обмінюватись думками, враженнями, спілкуватись та знаходити друзів, – каже заступниця міського голови Галина Якубович.

У бібліотеках діє 53 гуртки та клуби за інтересами для дітей та людей поважного віку. Це і екологічна свідомість, гра в шахи, основи колекціонування, шедеври національної і світової літератури, соціально-психологічна підтримка жінок різного віку та інші заходи. Також для внутрішньо-переміщених осіб та пільгових категорій громадян – доступна безкоштовна реєстрація у системі.

Ми розуміємо, що маємо тримати свій фронт. Щоб діти та дорослі продовжували читати українську літературу, відвідували різні гуртки, спілкувались та говорили про Україну. У нас діє 22 бібліотеки-філії, а також Центральна бібліотека для дітей та юнацтва і Центральна міська бібліотека імені І.В. Бевза, тому кожному буде зручно відвідувати заходи за своїм місцем проживання, - повідомляє в.о. директора закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" Тетяна Верещак.

Детальніше ознайомитись із заходами запланованими на травень можна за посиланням.

Нагадаємо, Вінницька міська централізована бібліотечна система проводить культурно-мистецькі заходи для переселенців. Працівники бібліотечної системи вже провели арт терапію для дітей.

Читайте також

Юних вінничан безкоштовно навчать виготовляти ловців снів
Детальніше
Екскурсія підземеллям - у Вінниці відбудеться концерт до Дня святого Якова
Детальніше
Відділ молодіжної політики запрошує вінницьку молодь на майстерклас з колористики
Детальніше
Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Майстер-класи з рогозоплетіння: у Вінниці розпочався етновікенд "Заплетемо рогозу"
Детальніше